fbpx

Перевантажувальне обладнання

Продаж, установка, сервіс

Перевантажувальне обладнання

Перевантажувальне обладнання
НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Перевантажувальне обладнання для вашого виробництва

Хочете впровадити інновації у навантажувально-розвантажувальний процес на вашому виробництві? Шукаєте рішення, які зекономлять час вивантаження товарів на ваших складах? У сфері вантажопідйомних робіт такою інновацією можна впевнено назвати перевантажувальне обладнання – допоміжні пристрої, які підвищують ефективність виконання робіт із розвантаження і завантаження на складах, у цехах або в супермаркетах.

Придбати таке обладнання в Рівному ви зможете в нашій компанії STAR-SVIT. Ми є дилерами заводу ALUPROF, який є лідером на ринку відповідної продукції, і пропонуємо своїм клієнтам перевантажувальну техніку європейської якості.

Всі види перевантажувальної техніки ALUPROF, які ми пропонуємо, проходять ретельне тестування і контроль якості. Ми гарантуємо їх надійність і довговічність. А наші ціни гарантують, що вибір перевантажувального обладнання буде для вас вигідним.

Хочете дізнатись про ціну на перевантажувальну техніку?

Зв’яжіться з нами, наші фахівці оцінять орієнтовну ціну на перевантажувальну техніку

photo_form

Які види перевантажувального обладнання можна у нас замовити?

Перегрузочна техніка допомагає оптимізувати процес розвантаження-завантаження, робить цей процес безпечним та комфортним.

Наша компанія пропонує найбільш ефективні види перевантажувальної техніки, які будуть чудовою підмогою для вашого виробництва:

Вирівнюючі платформи (доквеллери).

Вирівнюючі платформи для завантаження і розвантаження вантажів безпосередньо в кузов транспортного засобу. Вони надійні і легко регулюються для необхідної висоти, допоможуть прискорити процес завантаження.

Попередня обробка і фарбування двокомпонентною емаллю забезпечують високу стійкість платформи до корозії.

На вирівнюючі платформи АЛЮПРОФ надається розширена гарантія від наскрізної корозії терміном 10 років. Для виготовлення платформи використовуються листи з спеціальним рифленням, виготовлені відповідно до Держстандарту зі сталі марки 3СП, товщина основного листа-10мм разом з рифленням.

Конструкція вирівнюючої платформи дозволяє витримувати навантаження до 6 т.

Герметизатор отвору (докшелтер)

Герметизатори отвору – спеціальні тенти, що натягуються між кузовом і складським отвором. Вони дають змогу виконувати вантажні роботи в будь-яких погодних умовах, захищають вантаж від вологи, холоду, спеки, одночасно підвищуючи теплоефективність складських приміщень.

Герметизатор отвору виключає потрапляння атмосферних опадів в приміщення і кузов автомобіля, мінімізує втрати тепла. При паркуванні автомобіля еластичні тенти герметизатора щільно охоплюють кузов, захищаючи від несприятливих погодних впливів і перешкоджаючи виникненню протягів.

Використання герметизатора дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальну температуру. Рама герметизатора виготовлена ​​з алюмінієвих профілів, місця кріплення не схильні до прямого впливу опадів, що мінімізує ризик виникнення корозії.

Перевантажувальний майданчик

Перевантажувальний майданчик

Перевантажувальні майданчики (платформи) – виносні конструкції, які дають змогу вивантажувати товари на платформу за межами складу.

Перевантажувальна площадка дозволяє встановити зрівняльну платформу зовні будівлі, коли проводиться переобладнання готового об’єкта, або є необхідність паркування транспорту під кутом.

Спільно з виносними майданчиками використовуються вирівнюючі платформи як з поворотною, так і телескопічною апареллю. Платформа легко і швидко встановлюється на майданчик накладними монтажем.

Додаткове перегрузочне обладнання

Напрямні для коліc виправляють можливі помилки водія, допомагаючи йому правильно припаркуватися і не пошкодити перевантажувальну техніку.

Амортизуючі бампери амортизують ударне навантаження при стикуванні вантажівки і перевантажувального терміналу, захищаючи фасад будівлі, зрівняльну платформу і кузов автомобіля від пошкоджень.

Датчик положення секційних воріт відслідковує положення полотна й автоматично блокує рух платформи при закритих воротах. Використання датчика виключає можливість ушкодження секційних воріт через неуважність або поспіх персоналу.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
  • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
  • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
  • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
  • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
  • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
  • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


    Передзвоніть мені


    Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо