fbpx

Автоматичні ворота з електропривідом

Виробництво, монтаж, сервіс за євростандартами

Автоматичні ворота з електропривідом

Автоматичні ворота з дистанційним управлінням
КОМФОРТ І РЕСПЕКТАБЕЛЬНІСТЬ ЗА РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ

Ворота – це фактично обличчя будь-якого будинку або підприємства. І так хочеться, щоб воно одночасно було зручним для постійного використання, відображало респектабельний статус господарів і при цьому ще й відповідало найсучаснішим технологіям і тенденціям.

Переваги автоматичних воріт із дистанційним керуванням

Такі ворота, крім очевидної переваги автоматичного відкривання без зусиль, також вирізняються:

 •   Розмаїттям конструкційних рішень: ви можете самі вибрати, чи хочете ви розсувні ворота, що працюють за допомогою доводчиків, чи розсувні, які будуть з’їжджати на роликах по напрямних, або ж секційні, які просто піднімаються вгору.
 •   Легкість конструкції без шкоди для її міцності: в нашій компанії всі види автоматичних воріт виготовляються з міцного, але легкого алюмінієвого профілю, використовується тільки якісна автоматика європейських виробників.
 •   Довговічність і стильний дизайн. Найчастіше при правильній експлуатації такі ворота слугують довго і надійно, а за необхідності їх легко можна модернізувати.
 •   Ціна на автоматичні ворота цілком адекватна, до того ж, вона не на багато вища від вартості стандартних розсувних або двостулкових видів воріт.
У нашій компанії STAR-SVIT ви можете придбати автоматичні ворота Ryterna – міцні і легкі за вагою, зібрані на основі найкращого алюмінієвого профілю в Україні. Ми працюємо з компанією Ryterna вже не один рік. Її алюмінієвий профіль прекрасно зарекомендував себе, він пройшов всі можливі випробування, і сьогодні є оптимальним варіантом у виробництві воріт для гаражів або в’їзних груп.

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість автоматичних воріт?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість

photo_form

Автоматичні ворота з дистанційним керуванням надійно захистять ваш будинок від несанкціонованого проникнення, забезпечать комфортний мікроклімат в гаражі протягом цілого року.

Завдяки доповненню стандартної конструкції комплектом механічних компонентів і електроприводом, що працює від електромережі або автономного джерела живлення, вони значно зручніші від звичайних воріт.

При цьому не варто думати, що такі ворота випускаються тільки в одному варіанті. Сьогодні ви можете обирати: хочете, щоб у відкритому стані ворота займали мінімум простору – віддайте перевагу розсувним або секційним! Подобається класичне виконання з двома стулками? Жодних проблем: автоматичні розсувні ворота будуть чудовим рішенням.

 

Які варіанти автоматичних воріт варто обрати?

Незважаючи на загальну назву, автоматичні ворота можуть мати принципово різну конструкцію. І це варто враховувати, коли ви вибираєте модель і тип воріт. Отже, які варіанти можна розглянути?

 

 
Автоматичні секційні ворота

Автоматичні секційні ворота

Автоматичні секційні ворота – універсальний варіант. Вони легко можуть стати частиною промислового комплексу, підійдуть для гаража або майстерні. У таких воротах полотно складається з секцій на каркасі з міцного алюмінію. Секції піднімаються і складаються за допомогою поворотного механізму, а самі ворота можна зафіксувати в певному положенні. Крім того, в таких воротах легко можна облаштувати вікна чи двері, доповнити їх посиленою гідроізоляцією і звукоізоляцією. Завдяки використанню композитних панелей на алюмінієвому каркасі і потужних підйомних механізмів автоматичні секційні ворота в промисловому виконанні можуть мати значні розміри. У будь-якому випадку їх вирізняють довговічність, зручність експлуатації та естетичний вигляд.

Автоматичні відкатні ворота (розсувні ворота)

Автоматичні відкатні ворота (розсувні ворота) нерідко використовуються як в’їзні групи на підприємствах або в приватних будинках, де необхідно регулярно відкривати їх для пропуску людей і транспортних засобів з поста охорони. Такі ворота встановлюються на консолі. Під час відчинення вони не відкриваються, а від’їжджають уздовж огорожі. Рух здійснюється завдяки їх встановленню на рейки з роликами і дії автоматичного приводу. Але за потреби ручного відкривання ворота легко зсуваються з допомогою незначного поштовху. Залежно від конструкції такі ворота можуть зрушуватися в праву або ліву сторони. Переваги воріт у тому, що їх можна встановлювати як із кріпленням до огорожі, так і зі встановленням напрямних безпосередньо в стіну будівлі. Це означає, що їх доцільно використовувати і як в’їзні ворота на подвір’я, і ​​ як гаражні.

Автоматичні відкатні (розсувні) ворота
Автоматичні двостулкові (розпашні) ворота

Автоматичні двостулкові ворота (розпашні ворота)

Автоматичні двостулкові ворота (розпашні ворота) – фактично вдосконалена класика. Найчастіше їх конструкція передбачає наявність двох стулок на шарнірних петлях, закріплених на стовпах. Стулки виготовляються з алюмінієвого профілю із заповненням на розсуд замовника: це може бути сендвіч-панель, пластикові панелі, профнастил та інші матеріали. На відміну від класичних двостулкових воріт, такі конструкції додатково оснащуються електроприводом, що дає змогу відкривати їх без фізичного контакту. Якщо ви вирішите придбати автоматичні ворота такого типу, обов’язково варто заздалегідь обміркувати, в який бік вони будуть відчинятися: двостулкові ворота можуть відкриватися назовні, всередину і навіть в обидві сторони.

 

Які переваги ви отримаєте, замовивши ворота в нашій компанії STAR-SVIT?

 • Ми виконуємо детальні заміри з виїздом на об’єкт і врахуємо всі особливості конструкції.
 • Наші послуги дають вам змогу придбати автоматичні ворота «під ключ» за ціною, яка буде нижчою, ніж вартість звичайних воріт.
 • У нас власне виробництво, ми не продаємо готові вироби, а створюємо їх самі, ретельно контролюємо якість і несемо повну відповідальність за кожне замовлення.
 • Ми не обмежуємося тільки виробництвом, у нас ви можете замовити автоматичні ворота зі встановленням: кваліфіковані монтажники привезуть їх, встановлять і навчать усім тонкощам експлуатації воріт.
 • Ми завжди на зв’язку зі своїми клієнтами: якщо у вас виникли труднощі або запитання з приводу експлуатації воріт, придбаних у нашій компанії, ми вам допоможемо їх вирішити.
 

Автоматичні ворота з дистанційним керуванням: як ними управляти?

Автоматичне відкривання – функція неймовірно зручна. Особливо, якщо ви хочете потрапити у двір або в гараж без виходу з машини. При цьому можливі кілька варіантів для здійснення такого управління:
 • Управління з допомогою кнопки на пульті охорони – зручна опція, якщо ваше майно знаходиться під цілодобовою охороною. Такий варіант використовується як пропускна система на КПП підприємств, при в’їзді на територію приватної власності з організованою охороною. А ось для гаража або звичайного будинку це, на жаль, не найкраще рішення.
 • Управління з допомогою пульта дистанційного керування – чудовий вибір для приватних домоволодінь. Ви зможете керувати автоматичними підйомними гаражними воротами або розсувними в’їзними, не виходячи з авто або будинку.

Ворота з автоматикою в Рівному: де замовити?

Незважаючи на те, що сьогодні на українському ринку багато компаній пропонують автоматичні ворота з дистанційним керуванням, до їх вибору потрібно підходити без зайвого поспіху. Річ у тім, що кожен об’єкт, на який ви маєте намір їх встановлювати, має свої особливості. Це можуть бути розмір отвору, вимоги до відкривання, гранично можлива вага воріт і навіть особливості грунту. Тому універсальних рішень у цій сфері, на жаль, немає і не може бути. Щоб придбати дистанційні автоматичні ворота за ціною, яка буде для вас вигідною, краще звернутися до професіоналів, які зможуть скласти конструкцію безпосередньо під ваші потреби, врахують всі особливості і при цьому не тільки виконають роботи зі складання воріт, але й правильно їх встановлять.

Щоб придбати автоматичні ворота з дистанційним управлінням за ціною, яка буде для вас вигідною, краще звернутися до професіоналів, які зможуть скласти конструкцію безпосередньо під ваші потреби, врахують всі особливості і при цьому не тільки виконають роботи зі складання воріт, але й правильно їх встановлять.

Автоматичні ворота – це комфорт і сучасна естетика. Вони міцно зайняли лідируючу позицію на українському ринку, адже не оцінити їх зручність і довговічність, різноманітність форм-факторів і можливості монтажу просто неможливо. Хочете отримати найкращі гаражні або в’їзні ворота для свого будинку або підприємства? Звертайтеся. Ми виконаємо для вас повний комплекс робіт «під ключ».

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо