fbpx

Вентильований композитний фасад

Якісні матеріали, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Вентильований композитний фасад

Фасад із композитних панелей
СУЧАСНО, КРАСИВО І ПРАКТИЧНО

Стильний і практичний фасад із композитних панелей – це одне з найкращих рішень у сучасній архітектурі. Він ідеально підкреслює сучасні урбаністичні тренди, при цьому простота монтажу й економічні переваги під час встановлення такого виду фасадів роблять його ще й одним із найбільш затребуваних варіантів оформлення екстер’єру будівель.

Композитні вентильовані фасади: переваги технології

 • Естетика і різноманітність фактур. Алюмінієвий профіль панелей легко піддається фарбуванню, причому не тільки за Ral, а й із застосуванням ексклюзивних фактур – наприклад, дзеркального покриття, фарбування під певні сорти дерева або камінь. Крім того, вони покриті спеціальним складом PVDF, що захищає від вигорання.
 • Розмаїття форм: із допомогою касетного фасаду можна не лише оформити прямолінійні форми, а й задіяти їх для криволінійних архітектурних форм, для функціонального виділення певних елементів будівлі – наприклад, парапетів, колон, козирків або парадного.
 • Міцність композитного алюмінієвого фасаду заслуговує на найвищу похвалу. Причому такі касети стійкі не лише до механічних пошкоджень та ударів, а й до постійного впливу вологи і вітрів, через які чимало будівельних оздоблювальних матеріалів не можуть використовуватися у висотних будівлях. Вентиляційні фасади на основі АКП можна встановлювати в сучасних новобудовах із поверховістю 20+.
 • Завдяки особливостям конструкції такі фасади допомагають захистити стіни від появи точки роси: волога абсорбується в шар мінеральної вати і виводиться через вентиляційний просвіт у касеті. Така технологія не лише підсилює теплоефективність фасаду, але й дає змогу знизити ймовірність руйнування стін вологою, грибком, вітром.
 • Легкість касет: вони важать набагато менше, ніж сталеві чи керамогранітні фасади, що зменшує навантаження на будівлю.
 • Широкий спектр робочих температур: фасади з АКП виконують свої функції при температурному діапазоні від -60 до +120 градусів.
 • Гарантія на такий фасад складає 25 років. Тобто протягом чверті століття ваш будинок буде виглядати естетично, а його фасад буде на 100% виконувати свої функції.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість композитного фасаду

photo_form

Композитний алюмінієвий фасад створюється на основі спеціальних касет – АКП. Кожна з них складається з двох шарів алюмінієвого листового профілю. Між ними прокладається шар утеплювального матеріалу – мінеральної вати. З огляду на просту, але ефективну конструкцію навісні фасади з композитних панелей мають цілий спектр переваг.

Де використовуються касетні фасади?

Завдяки стійкості до перепадів температур, вітрів і вологи вентильовані фасади з композитних панелей мають попит для облаштування різних видів будівель. Вони можуть стати чудовим варіантом опорядження житлових комплексів, що будуються. Ідеальним є таке опорядження і для офісних центрів і ТРЦ – з огляду на простоту встановлення і довговічність, такі фасади чудово вписуються в урбаністичний ландшафт.

Якщо ж ви не хочете використовувати їх для опорядження всього фасаду, такі панелі допоможуть вам виділити ключові архітектурні елементи: парапети, цоколь, вхідну групу.

Особливості монтажу АКП

Монтаж композитних панелей здійснюється після попереднього встановлення каркасу з металевого профілю. Під час монтажу панелей до уваги беруться вентиляційні зазори, які дають змогу відводити вологу від стін.

Крім того, монтаж композитних панелей можна виконувати в будь-який час року. Вони однаково успішно можуть встановлюватися у вологу, холодну погоду, у спеку чи за надмірної сухості повітря.

Але є й специфіка: нині монтаж фасаду з алюмінієвих композитних панелей виконують як профі, так і будівельники загальної спеціалізації. В останньому випадку ви ризикуєте отримати неякісно виконану роботу, а такий фасад прослужить набагато менше задекларованих 25 років.

 
Щоб гарантовано отримати якісний монтаж композитного фасаду в сотнях відтінків, звертайтеся в компанію STAR-SVIT. Наші фахівці мають значний досвід роботи з цією технологією оформлення екстер’єру будівель і зможуть виконати для вас всі види робіт: від створення дизайн-проєкту до остаточного монтажу конструкцій і обслуговування фасадів.
 

Об’єкти з композитним фасадом від STAR-SVIT

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо