fbpx

Підвісні стелі від виробника

Якісні матеріали, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Підвісні стелі від виробника

СИСТЕМИ ПІДВІСНИХ СТЕЛЬ
Екологічність, Практичність, Довговічність

Замовити підвісні стелі в компанії STAR-SVIT – це реальна можливість забезпечити максимальний комфорт у приміщеннях будь-якого типу.

Надійні й довговічні матеріали від білоруського виробника ALUPROF, що прийшли на зміну застарілим фарбам і шпалерам, дають змогу підвищити експлуатаційний термін алюмінієвих конструкцій до тридцяти років!

До основних переваг підвісних стель належать:

 •  деталі білоруського виробника ALUPROF, які використовуються для монтажу і, з огляду на відсутність митних зборів і витрат на транспортування з далеких країн, мають невисоку вартість, але при цьому не поступаються якістю імпортним товарам;
 •  дуже міцний алюміній, який має ледь не найнижчу серед металів щільність, тому вироби з нього легко монтуються і майже не навантажують несучі конструкції, що особливо важливо при надмірній рихлості основи;
 •  матеріал не тільки не горить, але й може слугувати своєрідним щитом для дерев’яних перекриттів від полум’я, що підіймається вгору від локальних вогнищ займання;
 •  відсутність корозії гарантує збереження на десятиліття не лише первинно красивого зовнішнього вигляду, а й несучих елементів конструкції у місцях з’єднання через хімічні реакції або гальванічні процеси (механічні деформації виключаються з огляду на незначну масу виробів).

На думку експертів із відомих будівельних компаній, придбати підвісну стелю з алюмінієвим профілем ALUPROF – це дуже вигідне інвестування коштів.

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість підвісної стелі

photo_form

Алюмінієві підвісні стелі – змонтовані з окремих металевих деталей конструкції, що розміщуються в просторі на відстані 5-20 см від плити перекриття або даху. Займаючи всю видиму поверхню, вони ретельно приховують наявні дефекти, які не можна усунути ані з допомогою шпаклювання, ані наклеювання декоративних плит. Як приклад – перекіс, який виник під час укладання плит. Також вони стануть надійною основою для встановлення точкових світильників з будь-якою поверхневою щільністю і конфігурацією.

Підвісні стелі в офісі STAR-SVIT

Навіщо людям потрібні підвісні стелі?

Підвісні стелі, фото яких представлені в галереї нашого сайту, з’явилися в сучасних будівлях не випадково. Поштовхом для їх розробки слугувала поява нових систем освітлення та повітрообміну у приміщеннях. Вони дають змогу досягти відразу кількох цілей:

 • приховати від сторонніх очей електропроводку, доступ до якої для модернізації або ремонту стає значно легшим, ніж до замурованої в товщі цегельних або бетонних стін;
 • розмістити в будь-якому місці площини світильник якої завгодно потужності;
 • змонтувати у міжстельовому просторі розводку для канальних кондиціонерів або вентиляції;
 • встановити найбільш ефективну систему пожежогасіння.

Дилетанти або торговці старими технологіями деколи стверджують, що підвісні стелі створюють дефіцит простору в приміщеннях. Насправді ситуація є прямо протилежною: підвісні стелі у приміщенні свободу рухів тільки збільшують!

Поширені системи підвісних стель

Щоб задовольнити окремі запити будівельників і користувачів, конструктори розробили різні типи підвісних стель. Компанія STAR-SVIT пропонує на вибір:

 • Зібрані з алюмінієвого профілю гратчасті стелі Грильято для торговельних центрів, виставкових залів, спорткомплексів. Вони сприяють дотриманню норм пожежної безпеки, забезпечують вільний доступ до комунікацій.
 • Порівняно нові і більш дорогі касетні стелі взагалі не ускладнюють маніпуляції в міжстельовому просторі, а також дають змогу втілити навіть найбільш креативну дизайнерську геометрію.
 • Рейковий тип відмінно підходить для опорядження величезних громадських споруд (станцій метро, ​​вокзалів, аеропортів), складських ангарів, виробничих цехів і інших нежитлових приміщень.
 • Кубоподібна стеля або рейка кубоподібного типу – інноваційна підвісна система для ексклюзивного оформлення потолочного простору.

Кожен із цих видів дає змогу найбільш ефективно вирішити те чи інше конкретне завдання. Тому, обираючи систему підвісних стель, варто все ретельно обміркувати.

Як здійснюється монтаж підвісної стелі: чого вартуватимуть помилки?

Люди з життєвим досвідом добре знають, що під час вибору підрядника для монтажу підвісної стелі ціна має другорядне значення.

Відомо чимало випадків, коли, повіривши обіцянкам шахраїв якісно виконати роботу за низькими тарифами, власники нерухомості зазнавали значних збитків. Наслідком втручання дилетантів найчастіше є не лише витрати на оплату послуг некомпетентних “майстрів”, але й псування дорогих будматеріалів.

Щоб уникнути обману, варто звертатися за допомогою тільки до підрядників, котрі мають бездоганну репутацію, а ще краще – до спеціалізованих бригад самих виробників, які спеціально навчають персонал правильно обходитися зі своєю продукцією.

Монтаж підвісної стелі – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Для її виконання необхідні не лише базові знання, а й відповідна матеріальна база. Звичайні самоучки, що черпають інформацію з численних відеороликів в мережі інтернет, просто нездатні досягти окупності спеціалізованих інструментів через мізерний обсяг відповідних робіт, які вони виконують.

Наші спеціалісти досконало знають всі нюанси монтажу підвісних стель, у них не бракує інструментів, а в базі даних компанії зібрані сотні варіантів готових дизайнерських рішень, тому робота не займе багато часу.

Залежно від типу підвісної стелі можуть знадобитися такі операції:

 • високоточна розмітка за допомогою лазерних кутомірів і пошук місць перетину базових ліній майбутньої конструкції;
 • свердління глухих отворів у плитах перекриття, у які будуть щільно вставлені дюбелі з металевими гаками спеціальної форми;
 • кріплення на стінах по периметру кімнати опорних куточків;
 • акуратне укладання несучих профілів, плиток або рейок із листового металу.

На фініші, за необхідності, виконується остаточне регулювання рухомих частин конструкції, і клієнт отримує гарантію на тривалий експлуатаційний період.Отож надійні і довговічні підвісні стелі, ціна та монтаж яких повністю відповідають очікуванням, дають змогу вирішити цілий комплекс актуальних нині завдань. За оцінками фахівців пік затребуваності відповідної продукції ще не пройдений, тому прогнозується зростання кількості клієнтів компанії STAR-SVIT, в числі яких ми будемо раді бачити і Вас!

Щоб замовити підвісні стелі у STAR-SVIT, зв’яжіться з нашими фахівцями і узгодьте дату першого візиту на об’єкт.

Підвісні стелі від STAR-SVIT

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо