fbpx

Міжкімнатні алюмінієві двері від виробника

Виробництво, монтаж, сервіс за євростандартами

Міжкімнатні алюмінієві двері від виробника

Алюмінієві двері міжкімнатні
Доступні ціни від виробника

Міжкімнатні алюмінієві двері – це найкращий варіант для організації внутрішнього простору у приміщенні. Завдяки високоякісному профілю з алюмінію Ви матимете надійну і довговічну конструкцію високої естетичної та експлуатаційної якості.

Компанія STAR-SVIT – виробник міжкімнатних дверей і конструкцій із алюмінієвого профілю. Ми виконуємо замовлення різних обсягів та рівнів складності. Ви можете у нас замовити алюмінієві двері для невеликої квартири або офісу, великого підприємства, бізнес-центру, медичного закладу та будь-якого іншого об’єкта.

Чому вигідно замовляти міжкімнатні вікна саме в STAR-SVIT?

 • робота безпосередньо з виробником .Це завжди вигідно і надійно. Ми несемо відповідальність за якість виготовлених конструкцій, а також можемо запропонувати вигідні умови співпраці;
 • доступні ціни на алюмінієві міжкімнатні двері для всіх клієнтів. Оскільки ми самостійно виконуємо замовлення і маємо відповідні виробничі потужності, вартість нашої продукції не містить жодних комісійних та надбавок за посередництво;
 • можливість виконувати замовлення будь-яких обсягів та рівнів складності;
 • широкий вибір дизайну та індивідуальних рішень. Алюміній – матеріал, який є міцним, довговічним і, водночас, легко піддається обробці. Крім того, Ви можете обрати потрібні колір, фурнітуру, варіант скління;
 • висока якість продукції, що виробляється. Ми використовуємо профіль і комплектуючі найвищої якості, це гарантує надійність і довговічність конструкції;
 • надання повного комплексу послуг – від замірів до монтажу.
 • гарантія на продукцію і роботу. Умови відповідних зобов’язань обговорюються окремо. Крім того, наші фахівці будуть обслуговувати встановлені системи не лише впродовж гарантійного терміну, але й допоможуть із їх ремонтом і ТО у будь-який момент.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість дверей

photo_form

Розсувні алюмінієві міжкімнатні двері це максимально функціональний і зручний варіант для економії простору та для осучаснення інтер’єру.

Міжкімнатні розсувні алюмінієві двері

Ми гарантуємо, що виконаємо Ваше замовлення в чітко обумовлені терміни, високоякісно і в повному обсязі.
Щоб придбати алюмінієві міжкімнатні двері STAR-SVIT, зв’яжіться з нашими фахівцями і узгодьте дату першого візиту на об’єкт.

Алюмінієві двері мають низку беззаперечних переваг, якщо порівняти з аналогами з інших матеріалів, наприклад, металопластику. Алюміній дає можливість втілювати в життя дизайнерські ідеї і, водночас, є безпечним матеріалом. Завдяки алюмінієвому профілю та використанню потрібного склопакета є змога забезпечити високий рівень енергоефективності та захищеності від різного роду впливів. Наприклад, встановивши відповідний склопакет, можна обмежити проникнення звуків між суміжними кімнатами / кабінетами.

Це стосується і мінімізації тепловтрат. Якщо Ви встановлюєте двері в приватному будинку між неопалюваним і житловим приміщеннями, для виробництва конструкції ми використовуємо “теплий” алюмінієвий профіль. Тобто все залежить винятково від характеристик об’єкта і Ваших особистих вимог до алюмінієвих дверей. Всі деталі Ви можете погодити з нашими фахівцями по телефону, а також під час першого виїзду інженера на об’єкт.

Залежно від того, яким є тип приміщення і заплановане експлуатаційне навантаження, Ви можете обрати оптимальний варіант конструкції дверей.

У нас Ви можете замовити:

 • двостулкові міжкімнатні алюмінієві двері. Стандартне виконання, при якому стулки можуть відкриватися в певну сторону;
 • маятникові алюмінієві двері . – зручні для офісних приміщень, торгових центрів, де потік людей є постійно високим, і ніхто не має можливості дотримуватися напрямку відкривання дверей. У цьому випадку стулки будуть однаково легко відкриватися в обидві сторони;
 • розсувні алюмінієві міжкімнатні двері дають змогу вирішити проблему розмежування простору в житлових і комерційних приміщеннях. У такій системі передбачено рух стулки направляючої. Це максимально функціональний і зручний варіант, якщо Ви економите простір і шукаєте сучасне рішення для інтер’єру.

Будь-яка з цих систем може бути переведена в автоматичний режим. Для громадських та публічних організацій, офісів, підприємств будь-якого виду діяльності автоматичні двері – необхідність. Завдяки такому рішенню Ви зможете ефективно зонувати внутрішні приміщення, розділити їх на функціональні ділянки, ізолювати відділи, організувати пропускний режим та ін.

На початку нашої співпраці Вам необхідно коректно поставити завдання та сформулювати всі вимоги до конструкції та можливостей системи.

Якщо у Вас вже розроблені проєкт і технічна документація, обов’язково надайте їх нашим інженерам. Також наші фахівці можуть самі безоплатно виконати заміри та підготувати проєкт.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо