fbpx

Скляні офісні перегородки

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Скляні офісні перегородки

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В ОФІС
СУЧАСНИЙ ПРОСТІР БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Скляні офісні перегородки: які завдання вони вирішують?

 • Перегородки зі скла – це чудова альтернатива стінам, адже вони дають змогу розмежувати будь-який простір, але при цьому залишають доступ для світла, не захаращують простір, не роблять окремі зони закритими і тісними.
 • Скляні перегородки забезпечують звукоізоляцію – вони дають змогу співробітникам виконувати свої обов’язки, не відволікаючись на сторонній шум, як це буває в офісах, облаштованих за зразком «опен-спейс».
 • Скло – це сучасна естетика. Воно завжди виглядає гарно. Крім того, скляні перегородки можна зробити частиною корпоративного стилю, виділити з їх допомогою символіку і специфіку офісу. Впоратися з цим завданням можна з допомогою брендування скла.
 • Для керівників скляні перегородки – це теж зручно, адже вони забезпечують оглядовість офісу, а, значить, ви завжди будете в курсі, чи всі працівники знаходяться на своїх робочих місцях і чи займаються вони справою? Одне слово, функцію контролю такі перегородки теж виконують. А персонал прозорі конструкції зазвичай добре дисциплінують.
 • Де придбати найкращі скляні перегородки для офісного простору?

  Якщо ви хочете придбати скляні офісні перегородки за вигідною ціною і при цьому точно знати, що обрані вами вироби слугуватимуть довго, наша компанія STAR-SVIT допоможе вам зробити правильний вибір.

  Ми займаємося виготовленням скляних перегородок для офісів і громадських просторів під замовлення. У нас представлено безліч варіантів подібних конструкцій, причому кожне замовлення ми узгоджуємо індивідуально. Крім власне перегородок, у нас ви зможете отримати доставку свого замовлення в будь-яке місто України, а наші монтажні бригади швидко і точно виконають встановлення перегородок у вашому офісі.

  Зробіть свій офіс сучасним і функціональним із допомогою скляних перегородок від нашої компанії.

Потрібно розрахувати вартість офісних перегородок?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість скляних перегородок

photo_form

Алюмінієві профільні системи для офісних перегородок

Ми використовуємо алюмінієві профільні системи ALUPROF – продукт польського виробника, який поєднує в собі європейську якість і доступність для широкого споживача.

У числі головних переваг алюмінієвих профілів ALUPROF крім видатних функціональних властивостей можна відзначити і їх високу надійність. Компанія Aluprof виробляє свою продукцію на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій і матеріалів, тому якість алюмінієвого профілю Aluprof не викликає сумнівів і заслужило високі оцінки як експертів області, так і споживачів.

офісні перегородки: алюмінієва система ALT-110
ALT 110-система офісних перегородок, призначена для створення робочого простору, вишуканого інтер’єра в коридорах, робочих кабінетах, розділяють зали в торгових центрах
alt-111
інтер’єрні перегородки: алюмінієва система ALT-111
ALT 111-система інтер’єрних перегородок, призначена для організації робочого простору в торгівельних залах, виставкових центрах, офісних приміщеннях і відкриває широкі можливості для створення ексклюзивних інтер’єрів
суцільноскляні перегородки: алюмінієва система ALT-115

ALT 115-система суцільноскляних перегородок. Дані конструкції дозволяють створювати суцільний вигляд робочого простору, більш ефктивно використовувати природнє освітлення, а також візуально збільшувати приміщення

Скляні перегородки для офісу

Офісний простір вимагає особливого підходу щодо його планування та облаштування. Переважно в офісах працює значна кількість людей, і кожному зі співробітників потрібен певний простір для виконання своїх обов’язків. Крім того, нерідко працівникам потрібно взаємодіяти один із одним, а біганина окремими кабінетами потребує часу. Зайве казати і про те, що офіс – це ще й обличчя компанії, і він повинен виглядати презентабельно.

Мобільні офісні перегородки

Мобільні офісні перегородки

Виокремлення простору для кожного співробітника – це можуть бути і повноцінні скляні кабінети, зроблені з перегородок, і мобільні перегородки для відокремлення робочих столів одне від одного.

Скляні кімнати для перемовин

Скляні кімнати для перемовин

Організація кімнат для перемовин, зон відпочинку, архівів та інших спеціалізованих приміщень без виділення окремого кабінету. Аби співробітникам не доводилося залишати приміщення, щоб потрапити в таку зону, її можна облаштувати безпосередньо в основному офісі.

Розсувні офісні перегородки

Розсувні офісні перегородки

З їх допомогою великий офісний простір можна трансформувати під свої потреби: в робочий час вони допоможуть зонувати робочі місця, а якщо, за необхідності, їх зсунути, можна забезпечити простір і велику площу для проведення колективних заходів, лекцій або корпоративів.

Скляна вхідна група в офіс

Вхідна група в офіс

Організація вхідних груп в офіс за допомогою перегородок – це стильне рішення. У такому випадку в перегородці завжди можна сконструювати дверний проріз або використати для цієї мети розсувні перегородки.

Скляні перегородки для офісу: які їх види можна обрати?

Конструктивні можливості скляних перегородок досить широкі. Їх можна адаптувати під будь-яку геометрію простору, зробити як надміцними, так і легкими, мобільними. Зазвичай для створення перегородок зі скла використовуються дві базові технології:

 • Використання рамного каркасу з алюмінію – в нього можна вставити одинарне або подвійне скло, підвищити звукоізоляцію, використовуючи повноцінні склопакети, зробити перегородку енергоефективною за рахунок використання «розумного» енергозберігаючого скла.
 • Безрамне скління – це краса і витонченість. Основа конструкції у такій технології – власне скляні полотна, закріплені за допомогою алюмінієвих напрямних зверху і знизу. Особливо гарно такі перегородки виглядають як заповнення великих прорізів або при облаштуванні суцільноскляних стін.

Обидві технології можна комбінувати, адже під кожен офіс перегородки створюються за окремим проєктом.

Із точки зору мобільності перегородки можуть бути:

 • глухими, тобто міцно закріпленими у прорізі або між собою;
 • розсувними – з можливістю переміщення полотен паралельно до стіни;
 • складними – принцип складання «гармошкою» дає змогу гратися з простором;
 • мобільними – тобто переносними.
 • Із чого виготовляють офісні перегородки зі скла?

  У нашій компанії ми приділяємо особливу увагу вибору матеріалів для створення скляних офісних перегородок.

  • Скло для таких конструкцій використовується підвищеної товщини і міцності. Це може бути загартоване скло або ж триплекс – тришарове скло, обклеєне спеціальною триплексною плівкою. Крім того, скло можна вибрати, керуючись естетичними уподобаннями: прозоре або матове, візерункове, тоноване в масі, рефлекторне, покрите малюнками з допомогою різних технік фарбування.
  • Профільна система для перегородок повинна бути надійною і при цьому не надто важкою. Профілі з алюмінію справляються з цим завданням ідеально. Ми використовуємо тільки європейські профільні системи, які завоювали довіру своєю якістю і довговічністю.
  • Фурнітура та ущільнювачі – запорука того, що перегородки будуть не лише естетичними, але й функціональними. У нас використосовуються інноваційні системи кріплення, ущільнювачі високої якості.
  • Крім того, з огляду на специфіку офісу, перегородки можна додатково укомплектувати скляними дверима, обклеїти спеціальною протиударною плівкою, нанести корпоративну символіку або декор на ваш смак.Компанія STAR-SVIT займається виробництвом алюмінієвих та скляних конструкцій вже понад 15 років. Ми є підприємством із повним виробничим циклом, маємо для цього повномасштабні виробничі потужності, штат кваліфікованих інженерів, сертифікованих монтажників та сервісних працівників.

Питання ціни завжди важливе: у нас ви зможете гарантовано отримати якісні вироби без переплати. Ціна на скляні офісні перегородки залежить одразу від кількох факторів: площі скління, типу скла і профільної системи, особливостей конструкції, декору. Але в будь-якому випадку вартість такої конструкції буде демократичною.

Ми працюємо з проєктами різного рівня складності, дотримуючись всіх технологічних процесів та технічних вимог, а також побажань Замовника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо