fbpx

Суцільноскляні перегородки

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Суцільноскляні перегородки

СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ
СУЧАСНИЙ ПРОСТІР БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Бажаєте розмежувати функціональні зони офісу і при цьому максимально зберегти простір візуально цілісним? Зверніть увагу на таке архітектурне рішення як суцільноскляні перегородки.
Це фактично функціональні прозорі стіни, які чудово підходять для офісів, торгових центрів, розважальних комплексів та навіть квартир.

Переваги суцільноскляних перегородок:

Якщо ви хочете придбати суцільноскляні перегородки, варто дізнатися про переваги таких конструкцій.

 • Надійність і довговічність. Завдяки спеціальній обробці скло набуває абсолютно нових якостей – воно витримує значні навантаження, не піддається механічним дефектам та пошкодженням. Навіть при сильному бажанні пошкрябати або розбити скляні перегородки для офісу буде складно. Тому їх активно використовують у місцях з високою прохідністю.
 • Екологічність. Скло – екологічний матеріал, воно абсолютно толерантне до впливу вологи, спеки, холоду (в рамках експлуатаційних температур), агресивного середовища.
 • Безпека. Багато хто вважає, що скло містить небезпеку – варто лишень його розбити, і наслідки будуть катастрофічними. Якщо мова йде про загартоване скло і триплекс, то безпека – на найвищому рівні. Навіть при сильному впливові таке скло не розлетиться осколками, максимум – з’являться тріщини.
 • Легкий догляд. Скло не збирає пилюку. Його легко мити без ризику пошкодити поверхню. За належного догляду воно виглядає просто чудово.
 • Скляні перегородки — це база для втілення найсміливіших ідей. Завдяки сучасним технологіям обробки та декоративного оформлення скла ви можете обрати унікальні дизайнерські рішення: колір і візерунок скла, покриття плівками, встановлення підсвічування, нанесення логотипів й малюнків способом гравірування.
Наповніть свій простір світлом та естетикою за допомогою суцільноскляних конструкцій від нашої компанії.

6 причин замовити суцільноскляні перегородки в компанії STAR-SVIT:

Найкращі профільні системи і комплектуючі – використовуємо в роботі перевірені алюмінієві профілі, розроблені спеціально для скління
Повний цикл виготовлення за вашим замовленням - ми створимо унікальний дизайн відповідно до ваших вимог
Доступна ціна скляних перегородок - це ваша можливість одержати якісні конструкції, не переплачуючи
Доставка на ваш об'єкт нашим транспортом - гарантія цілісності та збереження конструкцій
Якісний монтаж власними бригадами, кожний крок який вивірений технологами та інженерами
Гарантія та сервісне обслуговування протягом 5-10 років

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість скляних перегородок?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість перегородок

photo_form

Алюмінієві профільні системи ALUTECH ALT-115 для суцільноскляних перегородок

Для суцільноскляних перегородок ми використовуємо алюмінієві профільні системи ALUTECH ALT 115 – продукт білоруського виробника, який поєднує в собі європейську якість і доступність для широкого споживача.

ALT 115 являють собою систему затискних профілів і комплектуючих для кріплення гартованого скла суцільноскляних перегородок до стелі та підлоги. Дані конструкції дозволяють створювати суцільний вигляд робочого простору, більш ефективно використовувати природнє освітлення, а також візуально збільшити приміщення.

Суцільноскляні офісні перегородки

Скляні офісні перегородки

Зупинимося детальніше на офісних перегородках зі скла. Скляні перегородки в офісі дають змогу вирішити одразу кілька завдань: раціонально розмежувати робочі місця, забезпечити належний рівень інсоляції. При цьому вони гарантують повну видимість і можливість спостерігати за життям всього колективу.

Серед варіантів скляних офісних перегородок особливо затребувані:

 • стаціонарні перегородки на алюмінієвому каркасі. Почасти ними замінюють всю стіну, щоб візуально збільшити простір і додати йому стильного вигляду. У такому варіанті скляних перегородок для офісу полотна скла кріпляться в каркасі з алюмінієвого профілю. Вся конструкція є глухою, при цьому в перегородку можна вбудувати і суцільноскляні двері.

 • суцільноскляні конструкції – це дуже стильне рішення. У такому випадку весь проріз перегородки закривається одним великим листом скла або ж використовується безрамне скління, при якому скляні поверхні кріпляться одна до одної без каркасу. Суцільноскляні перегородки в офісі – це можливість надати приміщенню особливого вигляду та забезпечити максимальне його освітлення всередині.

 • мобільні перегородки – чудова ідея для невеликого офісу, де потрібно розмежувати окремі місця співробітників. Їх за необхідності без допомоги майстра можна встановити і забрати, перемістити в зручне для вас місце або навіть перевести з одного місця в інше.

 • розсувні та складні суцільноскляні офісні перегородки поєднують у собі функції стін і дверей одночасно. Їх можна скласти, як ширму, зсунути в сторону, відкриваючи простір, або ж за необхідності – зсунути у початкове положення та розмежувати приміщення.

Душові перегородки: чому це зручно?

душові та сауни – ще одна сфера, де скляні перегородки є дуже доречними. І мова йде не лише про класичні скляні душові кабіни. За допомогою перегородок можна відділити ванну від простору для переодягання – і жодні бризки не створюватимуть незручностей. Скляні перегородки для душу на замовлення є хорошим варіантом і для громадських просторів, наприклад, для дизайну душових і приміщень для водних процедур у СПА-комплексах, басейнах, саунах.

Ванна або сауна – приміщення, де дуже важливо обмежити простір із підвищеною вологістю та зони для сухих речовин або побутової техніки. І саме скляні перегородки для душу на замовлення впораються із цим завданням на всі 100%. Крім функціональності й естетичного вигляду це ще й надзвичайно зручно – доглядати за склом дуже просто.

Душові скляні перегородки
Міжкімнатні скляні перегородки

Перегородки зі скла в домашньому інтер’єрі. Міжкімнатні перегородки.

Сучасний інтер’єр просто неможливо уявити без великої кількості скла. Для багатьох архітектурних та інтер’єрних стилів воно є основою всієї концепції. І скляні міжкімнатні перегородки в цьому випадку стають зручним та красивим її втіленням. Для домашніх приміщень дуже важливі такі якості, як:

 • хороше освітлення;
 • звукоізоляція;
 • ергономічність;
 • естетика.

Всім цим вимогам повною мірою відповідають перегородки зі скла.

Перегородки зі скла: де вони можуть бути використані?

Суцільноскляні перегородки варто придбати для опорядження найрізноманітніших приміщень. Завдяки розмаїттю дизайнерських рішень та функціональності їх активно використовують:

 • для зонування будинків або квартир. Міжкімнатні скляні перегородки не поступаються стінам за якістю звукоізоляції, при цьому вони значно тонші, дають змогу делікатно розмежувати простір, забезпечують світлопроникність і наповнюють приміщення світлом і повітрям. Особливо актуально використовувати такі перегородки в квартирах-студіях, де потрібно виокремити функціональні зони, але при цьому не будувати внутрішні стіни.
 • в офісах і коворкінгах скло – улюблений варіант. Відмежувати робоче місце для кожного співробітника, виокремити зону переговорів із загального робочого простору, створити стильні конференц-зали та шоу-руми – все це дають змогу зробити офісні скляні перегородки.
 • душові та сауни – ще одна сфера, де скляні перегородки є дуже доречними. І мова йде не лише про класичні скляні душові кабіни. За допомогою перегородок можна відділити ванну від простору для переодягання – і жодні бризки не створюватимуть незручностей. Скляні перегородки для душу на замовлення є хорошим варіантом і для громадських просторів, наприклад, для дизайну душових і приміщень для водних процедур у СПА-комплексах, басейнах, саунах.
 • рітейл та заклади громадського харчування також лише виграють від встановлення суцільноскляних перегородок. Із їх допомогою можна розширити зони в ресторані, виділити окремі презентаційні вітрини або VIP-зони. А в торговельно-розважальних комплексах саме перегородки зі скла є основою для торговельних павільйонів, що знаходяться у загальному просторі.

Скляні перегородки – краса та функціональність, втілені у склі

Чим же так приваблюють такі світлопрозорі конструкції? Передовсім – можливістю зробити приміщення візуально більшим. Саме тому скляні перегородки для зонування – це одна із найвдаліших ідей, і не лише для великого простору. У маленькому приміщенні з їх допомогою можна виокремити функціональні зони та при цьому уникнути відчуття скутості і тісноти.

Ще одна причина популярності скляних перегородок – це їхня надійність і довговічність. Незважаючи на те, що скло – крихкий матеріал, при виготовленні суцільноскляних перегородок використовуються особливі його види. Передовсім – це загартоване скло, яке характеризується підвищеною міцністю та стійкістю до механічного пошкодження завдяки технології загартовування. Також для таких перегородок використовується потрійне скло – триплекс. У ньому шари проклеєні спеціальним УФ-клеєм, а також додатково армовані спеціальною плівкою. У результаті масив скла стає міцним, стійким і безпечним для експлуатації навіть при дуже високих навантаженнях.

І, звичайно ж, не можна не згадати про те, що скляні перегородки на замовлення – це справжня скарбниця дизайнерських ідей. Для них можна підібрати різні види та відтінки скла, тонувати його або оздобити візерунком з допомогою піскоструминного методу, порошкового фарбування або травлення. Доповніть картину естетичною та стильною фурнітурою – і ви одержите ідеальне рішення для будь-якого інтер’єру.

Суцільноскляні перегородки для дому та офісу

Скло – це матеріал, який не виходить із моди. Воно виглядає красиво й естетично, є одним із найекологічніших будівельних матеріалів, забезпечує доступ світла і при цьому не загромаджує простір. Тож не дивно, що з-поміж матеріалів для заповнення віконних прорізів скло нині стало одним із найпопулярніших варіантів організації простору, його декорування, а також основним матеріалом у будівельній галузі.

Одним із найбільш цікавих і при цьому функціональних рішень у сучасній архітектурі є скляні перегородки – вони використовуються як у приватних інтер’єрах, так і для облаштування офісних і громадських просторів. При цьому таке рішення є оптимальним щодо співвідношення ціни та якості.

Особливості конструкції перегородок зі скла та їх види Як створюються суцільноскляні перегородки для офісу чи дому?

Основа конструкції – це скло. Воно може бути прозорим, тонованим у масі, матовим, візерунковим, покритим малюнками за допомогою порошкової фарби, травлення або піскоструминної обробки. Товщина скла для таких конструкцій – суттєва.

Додатково скло може покриватися плівкою – для підвищення його якості. Такі армовані та броньовані плівки часто обирають для перегородок у банківських та фінансових установах.

Для конструкції перегородок можна використовувати як одну нитку скла, так і повноцінний склопакет – у такому випадку перегородка буде мати ще вищий рівень звукоізоляції.

Залежно від виду скління полотна закріплюються:

 • в каркасі з алюмінієвого профілю;
 • безпосередньо між собою (скло-скло), а у верхній і нижній частинах – з допомогою профілів;
 • з допомогою поєднання цих двох способів.

За будь-якого типу скління для каркасу використовується надійний та якісний профіль, а також ущільнювач.

За необхідності перегородки комплектуються фурнітурою – кріплення скло-стіна, скло-скло, скло-підлога, ручки (для розсувних суцільноскляних перегородок), петлі та доводчики для монтажу суцільноскляних дверей.

Розсувні скляні перегородки – найкраща ідея для зонування

Окремо варто розповісти про модну та зручну альтернативу стандартному оформленню вхідних груп – скляні розсувні перегородки. Ця конструкція передбачає наявність як глухих полотен, так і стулок, що зсуваються та розміщуються паралельно до стіни. У результаті можна легко гратися з простором – наприклад, за необхідності переглядати зонування кухні та їдальні у великому приміщенні, облаштувати зал для нарад із двох офісних приміщень.

Переваги суцільноскляних перегородок в офісі:

 • візуальна привабливість.
 • можливість змінювати архітектуру простору.
 • компактний вигляд під час складання / відкривання.
 • Розмаїття конструктивних рішень.

До того ж, на розсувні суцільноскляні перегородки достатньо лояльна ціна, особливо, якщо ви вирішите замовити їх у нашій компанії.

Як здійснюється монтаж суцільноскляних перегородок?

Це одне із найпоширеніших запитань, що стосуються перегородок зі скла. Як же їх встановлювати?

Довірте цю роботу професіоналам! Принцип монтажу скляних перегородок полягає у встановленні профільної системи для закріплення скляних полотен. Крім того важливо правильно витримати рівні, знайти відповідний ущільнювач, закріпити фурнітуру.

Ці завдання для вас виконають співробітники нашої компанії. Ми не лише доставляємо обрані вами розсувні міжкімнатні скляні перегородки, суцільноскляні перегородки в офіс або душові перегородки зі скла на замовлення, але й встановлюємо їх на вашому об’єкті. З нами ви отримаєте готові вироби «під ключ», надійні та красиві.

Перегородки зі скла на замовлення та готові – за найкращою ціною

Дійсно придбати ідеальні за дизайном та якістю скляні перегородки – не так вже й просто. Аж ніяк не всі компанії пропонують широкий вибір конструкцій, всі види скління та комплектуючі для перегородок високої якості. Щоб гарантовано отримати естетичні та міцні перегородки, які слугуватимуть вам упродовж довгих років, будуть тішити око і дивувати ваших гостей, звертайтеся у нашу компанію. Ми самі розробляємо проєкти, виконуємо заміри, створюємо конструкції на замовлення за вашими побажаннями. При цьому ціна на суцільноскляні перегородки у нашому магазині – одна з найкращих у країні. Ми працюємо лише з високоякісною фурнітурою, закуповуємо скло та алюмінієві профільні системи у надійних європейських виробників, пропонуємо величезний вибір дизайнерських рішень для перегородок будь-якого виду.Компанія STAR-SVIT займається виробництвом алюмінієвих конструкцій вже понад 15 років. Ми є підприємством із повним виробничим циклом, маємо для цього повномасштабні виробничі потужності, штат кваліфікованих інженерів, сертифікованих монтажників та сервісних працівників.

Ми працюємо з проєктами різного рівня складності, дотримуючись всіх технологічних процесів та технічних вимог, а також побажань Замовника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо