fbpx

Скляні козирки та навіси

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Скляні козирки та навіси

СКЛЯНІ НАВІСИ ТА КОЗИРКИ
НОВИЙ ТРЕНД В АРХІТЕКТУРІ

Дотепер багато хто вважає скло занадто тендітним матеріалом для масштабних архітектурних рішень. Але скляні козирки, що стали популярними в останні десятиліття, повністю розвінчують цей міф.
Такі варіанти ідеально доповнюють сучасні архітектурні стилі, при цьому їх функціональність не менша, ніж у виробів із металу, бетону, дерева або каменю.

Переваги скляного навісу над входом

У чому ж переваги скляного козирка над входом? Передовсім, вагому роль відіграє естетика. Скляні елементи завжди виглядають стильно й естетично. І козирки будь-якої форми й розміру – аж ніяк не виняток із правил.

Крім того, скляні козирки й навіси мають чимало інших переваг:

 • міцність і тривалі терміни експлуатації. Козирки зі скла не піддаються впливу вологи, вітру, снігу. Вони не іржавіють, не розсипаються, як бетонні варіанти. Із часом, на відміну від полікарбонатних плит, скло не втрачає прозорості;
 • скло – це простір для фантазії. Скляні козирки і навіси можуть мати практично будь-яку форму, їх можна ефектно доповнити підсвічуванням, зовнішньою рекламою, вибрати скло того чи іншого декоративного виду;
 • скляні козирки над вхідною групою легко переносять температурні коливання. На них не діють ані мороз, ані літня спека, ані інтенсивне ультрафіолетове випромінювання.

Сфера застосування скляних козирків дуже широка: нині їх використовують і на комерційних об’єктах, наприклад, для оформлення вхідної групи супермаркету, офісного або торговельного центру, і в дизайні приватних будинків. Так, в індивідуальних проектах приватної забудови в стилях хай-тек, мінімалізм або скандинавському скляні козирки активно використовуются як основні елементи фасаду.

Де придбати скляні козирки на замовлення?

Щоб придбати скляні козирки, які відповідають найвищим вимогам до якості, надійності і краси, звертайтеся в нашу компанію STAR-SVIT. Ми пропонуємо вам навіси зі скла під замовлення і вже готові, самі здійснюємо доставку і монтаж замовлених вами конструкцій.

Наші фахівці розроблять для вас оригінальний дизайн-проект козирка за вашими замірами, підберуть найкращі варіанти конструкції і виконають всі роботи з виготовлення та монтажу. В нашій компанії працюють тільки професіонали, котрі мають значний досвід роботи із суцільноскляними конструкціями.
Ми зможемо втілити в життя будь-яку вашу ідею!

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, наші фахівці
оцінять орієнтовну вартість козирка чи навісу

photo_form
Ціна на скляні козирки у нас одна з найбільш вигідних на українському ринку. Ми пропонуємо варіанти скління на будь-який бюджет.

Конструкція скляних козирків

Широкі можливості, які відкриває скло, дають змогу підібрати для скляного навісу практично будь-яке конструктивне рішення. Ви можете обрати не тільки пряму його форму, а й хвилеподібну, задіяти гнуте скло або створити власний унікальний дизайн.

Стосовно міцності, то сучасні козирки над вхідними групами мають щодо цього чудові характеристики. Вони виготовляються зі спеціального потрійного скла – триплекса, яке додатково посилене шарами плівки між нитками скла. Якщо вага козирка грає важливу роль і потрібен більш легкий матеріал, можна використовувати не менш міцне загартоване скло.

Величезний простір для фантазії відкривається і щодо оформлення скляного козирка. Світлопрозорі конструкції на основі прозорого скла дають змогу зробити фасад візуально витонченим, при цьому козирки з такого скла надійно захищають від опадів, вітру, пилу. А якщо мета полягає передовсім у захисті від сонця, ви зможете підібрати для конструкції матове або рефлекторне скло з напиленням, яке відбиває ультрафіолетове випромінювання.

Як кріпляться суцільноскляні козирки? Існує два стандартних методи:

 • вантовий / консольний спосіб кріплення – скло закріплюється за допомогою планок із металу і вантів. Незважаючи на прозорість і легкість, такі козирки вирізняються підвищеною міцністю;
 • в опорах і каркасі зі скла – презентабельний й масивний, такий козирок гарно виглядає на солідних висотних будівлях;
 • кріплення за допомогою балкових тяг – полегшений варіант конструкції, який підходить для домашнього скління веранд або ганку.

Крім того, ви зможете задовольнити свій естетичний смак, підібравши декоративне оформлення козирка зі скла: використання кованих елементів, стильної фурнітури, кольорового скла, фотодруку і підсвічування дасть змогу зробити ваш козирок дійсно оригінальним елементом екстер’єру.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо