fbpx

Вітражне скління фасадів

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Вітражне скління фасадів

ВІТРАЖНЕ СКЛІННЯ
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Фасадний вітраж – універсальне рішення для будь-якого приміщення. Якщо дотримуватися технологій виробництва та вимог до монтажу, ці конструкції слугуватимуть Вам упродовж не менше 40-50 років без труднощів щодо експлуатації та обслуговування.
Ми здійснили монтаж фасадів вітражного типу на багатьох об’єктах і можемо професійно заявити, що в реальних умовах вони повністю задовольняють потреби наших замовників.

Основні переваги вітражних фасадів STAR-SVIT:

 •   економічність. Ціни на вітражне скління дійсно знаходяться в доступному діапазоні, що дає змогу нашим клієнтам часто використовувати його на своїх об’єктах;
 •   екологічність та безпечність. Всі конструктивні елементи системи виготовляються з атоксичних матеріалів, що не впливають на здоров’я людини. Так, алюмінієвий профіль навіть при різкому перепаді зовнішніх температур не виділяє шкідливі речовини, є стійким до вологи та агресивного середовища. Крім того, алюміній не піддається корозії, що продовжує термін служби конструкцій;
 •   високий рівень енергоефективності. Якщо коректно розрахувати всі параметри системи та професійно підібрати всі елементи, вітражний фасад забезпечуватиме ідеальну гідро- та теплоізоляцію, обмежить проникнення шуму та звуків всередину приміщення. Навіть якщо за вікном буде знаходитися злітна смуга, у вашому офісі або будинку буде тихо;
 •   універсальність конструкцій. Завдяки фізичним властивостям матеріалів, що використовуються, а також технічним характеристикам системи вітражне фасадне скління може бути використане для будівель будь-якого призначення;
 •   можливість реалізації складних проєктів. Ми готові виготовити конструкції будь-якого формату та масштабу. Незалежно від того, потрібне Вам скління фасаду бізнес-центру, школи чи лоджії, все буде виконано на найвищому рівні.

Крім виготовлення фасадних систем, вітражне скління “під ключ” передбачає також розрахунок вартості, оцінку об’єкта, монтаж, обслуговування та ремонт встановлених конструкцій.
Наша компанія здійснює повний комплекс згаданих послуг.

Оформити заявку для виїзду на об’єкт та розрахувати вартість проєкту Ви можете у будь-який зручний момент. Ми гарантуємо оперативне виконання замовлення, високу якість продукції та робіт, що виконуватимуться.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість фасадного скління

photo_form

Компанія STAR-SVIT виготовляє алюмінієві конструкції різних типів, в тому числі для вітражного скління фасадів. За роки роботи ми зуміли створити сучасне високотехнологічне підприємство з повним виробничим циклом. Це дає нам змогу втілювати в життя навіть найоригінальніші ідеї наших замовників, забезпечуючи при цьому високу якість продукції та монтажу.

Вітражне фасадне скління. Види систем та їх особливості

Вітражне скління фасадів – це кілька видів фасадного скління, які відрізняються особливостями конструкції та візуально. Фасадні вітражні системи з алюмінію популярні в комерційному, промисловому та житловому будівництві, адже характеризуються високими експлуатаційними, технічними та естетичними якостями.

Величезною перевагою будь-якого типу вітражного скління є простий монтаж: для нього не потрібно задіювати важку техніку, а виконуватися він може за будь-яких погодних умов.

Вітражне скління фасадів ми можемо бачити повсюдно: торговельні центри, офісні будівлі, навчальні та медичні установи, вокзали та аеропорти, великі багатоповерхові будинки, котеджі та приватні будинки, оранжереї, вольєри для птахів та тварин.

Залежно від призначення об’єкта ми можемо запропонувати такі види вітражного фасадного скління:

 • стійко-ригельні вітражні системи. Вони належать до класичного типу, адже у них використовується алюмінієвий профіль. Конструкція складається із опорних стояків і ригелів з пазами, за допомогою яких здійснюється природна вентиляція та відвід конденсату.

  Монтаж каркасу у цьому випадку здійснюється з внутрішньої сторони. Скло ж кріпиться з допомогою спеціальних затискних елементів.

  Стійко-ригельна система скління є однією з найбільш доступних щодо вартості. Також цей тип конструкцій має високі показники енергоефективності та характеризується хорошою світлопроникною здатністю;

 • планарне або спайдерне фасадне скління. До цієї категорії належать системи, для монтажу яких не використовується профіль. Кріплення світлопрозорих елементів здійснюється за допомогою спеціальних елементів – спайдерів. Шви заповнюються силіконом для герметизації та забезпечення звуко- і теплоізоляції.

  Завдяки такому безпрофільному виконанню можна досягти особливого візуального ефекту. Фасад буде виглядати, як суцільне скляне полотно. Ви можете використовувати скло будь-якого виду, у тому числі декоративне, що нині є особливо популярним у комерційному будівництві.

  Забезпечує спайдерне скління фасадів і високий рівень енергозбереження.

  Взявши до уваги всі особливості спайдерних систем, варто окреслити їх беззаперечні переваги: ​​екологічність, функціональність, надійність, стильний зовнішній вигляд. Усе це робить спайдерне скління оптимальним для будь-яких об’єктів. Але при цьому вони характеризуються й більш високою вартістю, ніж сторчово-ригельні фасади;

 • структурне фасадне скління – це один із найбільш популярних видів безрамного скління. Воно передбачає кріплення скла до несучих конструкцій із допомогою спеціального клею.

  Структурні фасади виглядають ідеальною скляною стіною, за що їх дуже цінують архітектори та дизайнери. Система має невелику масу, але при цьому відповідає всім вимогам щодо термо-, звуко-, шумоізоляції та стійкості до різноманітних навантажень;

 • напівструктурне фасадне скління поєднує в собі конструктивні особливості структурних та сторчово-ригельних систем. Тут використовується тонкий профіль, завдяки чому досягається візуальний ефект, як при структурному склінні;

 • навісні фасади – фальш-фасади – це окремий тип вітражного скління, при якому конструкція монтується поверх старого фасаду.

Керуючись технічними, дизайнерськими та експлуатаційними вимогами, що висуваються до скління фасадів, система виконується з використанням додаткових опцій та компонентів. Наприклад, можна використовувати декоративне, ламіноване скло, набірний вітраж для вдосконалення естетичного вигляду. Також система може бути вентильованою або глухою, що передбачає наявність спеціальних клапанів або стулок, що відкриваються.

За необхідності, задля додаткової безпеки, можна встановити вогнетривке скло або панелі з іншого матеріалу.

Алюмінієві конструкції вирізняються своєю невеликою масою, що важливо для скління фасадів, які мають велику площу. Крім того, можна використовувати склопакети різних видів: починаючи від декоративних і завершуючи вогнетривкими, броньованими та ін.

Використовуючи вітражні системи, можна реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, змінивши будівлю до невпізнання. Це рішення також дуже актуальне для облаштування оранжерей, зимових садів, експоцентрів тощо.Ми готові виконати вітражне скління фасадів “під ключ” на будь-якому об’єкті. Ви можете бути впевненими, що системи будуть виготовлені з високоякісних компонентів. Це гарантує тривалий термін служби скляних фасадів зі збереженням їх первинних характеристик.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо