fbpx

Скління фасадів. Спайдерне скління

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Скління фасадів. Спайдерне скління

СПАЙДЕРНЕ СКЛІННЯ ФАСАДІВ. СУЦІЛЬНОСКЛЯНІ ФАСАДИ
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Спайдерна система-сегментне або планарне скління. За спайдерною технологією фасадні панелі виготовляються з гартованого скла.

Спайдерні системи фасадного скління часто використовуються під час будівництва торговельних, офісних центрів, адміністративних будівель, виставкових центрів та об’єктів іншого призначення.

Свою назву ці конструкції одержали завдяки використанню спайдерної системі кріплення склопакетів до несучих конструкцій (за допомогою певного виду кронштейнів).
При цьому всі елементи кріплення знаходяться на внутрішній стороні, завдяки чому фасад виглядає гладким і суцільним скляним полотном.

Вартість спайдерного фасадного скління (ціна за 1 м2) розраховується відповідно до вимог, які обумовлені щодо матеріалів, фурнітури та компонентів, а також запланованого навантаження.

Переваги:

 • Адекватна вартість фасадного скління у поєднанні з високою якістю та надійністю конструкції;
 • Надійність і безпека скляних будівель будь-якого розміру, аж до наймасштабніших. Можливість скління фасадів значного об’єму, що актуально для масштабних комерційних об’єктів;
 • Підвищення рівня освітленості будівлі, поліпшення продуктивності праці офісних працівників, більша привабливість торгових площ;
 • Можливість реалізації дизайнерських проєктів різного рівня складності. Естетичність і привабливість готового об’єкта;
 • Висока стійкість до зовнішніх чинників – природних явищ, температурних і атмосферних перепадів, впливу ультрафіолету;
 • Високий рівень енергозбереження за умови коректної комплектації;
 • Тривалий термін служби. Алюмінієві конструкції нашого виробництва розраховані на експлуатацію впродовж щонайменше 40 років;
 • Спайдерні фасадні системи дозволяють встановлювати скляні листи під будь-яким кутом, формувати на фасаді плавні вигини.

Оскільки наша компанія STAR-SVIT займається виробництвом скляних фасадів “під ключ”, Ви можете звернутися до нас на етапі проєктування системи. Ми порекомендуємо оптимальний тип конструкцій, підберемо відповідні склопакети (дзеркальні, стандартні, триплекси, вогнетривкі та ін.).

Замовити виготовлення алюмінієвих конструкцій, скління фасаду будь-якої будівлі, розрахувати вартість систем та робіт Ви можете, звернувшись до наших спеціалістів. Ми пропонуємо вичерпну інформацію стосовно варіантів реалізації проєкту, виконаємо Ваше замовлення в чітко обумовлені терміни та в повному обсязі.

Потрібно розрахувати вартість скління фасаду?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість фасадного скління

photo_form

Виробник світлопрозорих фасадів STAR-SVIT. Переваги співпраці з нами

Робота з безпосереднім виробником має низку беззаперечних переваг. Крім того, що ми маємо технічну можливість реалізувати проєкти будь-якого рівня складності, очевидною є також економічна вигода від співпраці.

Для кожного нашого клієнта доступні:

 • консультаційна технічна допомога в рамках підготовки до виробництва. Також здійснюється перший виїзд на об’єкт для ознайомлення з проєктом, вимогами, розрахунку цін на фасадне скління;

 • виготовлення алюмінієвих світлопрозорих фасадів для будівництва будь-якого призначення. Для цього ми використовуємо винятково спеціалізоване, сучасне обладнання;

 • скління фасадів: монтаж, налагодження системи. Оскільки ми виготовляємо ці системи, то добре знаємо можливості та особливості конструкцій. Відповідно, інсталяція виконується на найвищому рівні. Це гарантує Вам тривалий термін служби фасадів, збереження їх початкового зовнішнього вигляду, функціональності та параметрів;

 • технічне обслуговування, модернізація, реконструкція, ремонт світлопрозорих фасадних конструкцій. Будь-яка система потребує регулярного обслуговування, періодичної заміни найбільш зношених елементів, можливо, оновлення. Ми з радістю допомагаємо вирішити всі ці питання, виконавши всі роботи на високому професійному рівні.

Суцільноскляні фасади

Суцільноскляний фасад – формована без вертикальних, базових стійок скляна конструкція, основу якої складають горизонтальні алюмінієві профілі закріплені до стелі і до підлоги.

Гартоване скло є обов’язковим компонентом заповнення як моноскла так і склопакета. Розрахунок товщини скла здійснюється на основі вітрових, снігових навантажень. Міжскляний шов заповнюється спеціальним силіконом для структурного засклення.

Суцільноскляні фасади – чудове рішення для будівель будь-якого призначення. Завдяки своїй надійності та стильному й сучасному зовнішньому вигляду вони повсюдно використовуються в комерційному, житловому та промисловому будівництві.

Це зумовлено широкими можливостями щодо їх комплектації та варіантів виконання. Завдяки своїм властивостям алюміній не піддається корозії та руйнуванню під впливом зовнішніх факторів. Використання ж різних видів скла (тонованого, матового, декоративного, світловідбивного, стандартного) дає змогу одержати бажаний візуальний ефект.

Для приміщень, у яких необхідно підтримувати температурний режим, вам буде запропоновано “тепле” скління фасадів. Для виробничих, промислових будівель часто використовується “холодне” фасадне скління з використанням профілю без терморозриву. Алюмінієві конструкції дають змогу засклити великі площі без підвищених вимог до укріплення несучих стін будівель. Крім того, скляні фасади мають стильний, сучасний зовнішній вигляд, який став дуже затребуваним у дизайнерів.Компанія STAR-SVIT займається виробництвом алюмінієвих конструкцій вже понад 15 років. Ми є підприємством із повним виробничим циклом, маємо для цього повномасштабні виробничі потужності, штат кваліфікованих інженерів, сертифікованих монтажників та сервісних працівників.

Ми працюємо з проєктами різного рівня складності, дотримуючись всіх технологічних процесів та технічних вимог, а також побажань Замовника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо