fbpx

Панорамне скління фасадів будинків та балконів

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Панорамне скління фасадів будинків та балконів

ПАНОРАМНЕ СКЛІННЯ ФАСАДІВ
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Панорамне скління фасадів. Переваги та особливості

Технічно цей вид скління є підвидом вітражного скління. Відповідно використовуються основні конструктивні типи систем. Це дає змогу задовольнити потреби різних замовників.
Французькі вікна, кутові конструкції висотою у цілий поверх, міжкімнатні світлопрозорі системи – всі ці варіанти належать до панорамного скління.

Елегантний зовнішній вигляд, високі показники енергоефективності, тривалий термін служби – це аж ніяк не повний перелік переваг алюмінієвого панорамного скління.

Ми виокремили кілька основних переваг:

 • довговічність і надійність. Алюмінієві конструкції не вражаються корозією та не деформуються в процесі експлуатації. Відповідно, за роки використання система зберігає свої вихідні характеристики та функціональні властивості;
 • безпечність. Як алюмінієвий профіль, так і конструктивні елементи, скло, не виділяють токсичних речовин і не реагують на агресивні умови (перепад температур, миючі засоби, опади тощо). Відповідно, немає жодного впливу на здоров’я людини;
 • невелика маса. Алюміній – легкий і зносостійкий матеріал. Повноцінна конструкція з алюмінію має значно меншу вагу, ніж виготовлена з інших матеріалів (дерево, металопластик та ін.). Відтак можна засклити великі площі без перевантаження несучих конструкцій та їх деформування;
 • можливість реалізувати безліч дизайнерських ідей. Кутові, еркерні панорамні вікна можуть бути оформлені відповідно до дизайн-проєкту. Різні форми, фарбування профілю у необхідний колір, скління декоративним, матовим, вогнетривким склом – все це виконується за побажанням замовника;
 • фінансова доступність. Фасадне панорамне скління, ціна на яке значно нижча, ніж, наприклад, на вітражне структурне, є економічно вигідним рішенням і для комерційного будівництва, і для господаря приватного будинку;
 • високий рівень енергоефективності. Незважаючи на те, що світлопрозора конструкція займає всю висоту поверху, рівень тепло-, шумо- і звукоізоляції цього типу скління дуже високий. При коректному підборі профілю та склопакету температура всередині приміщень буде підтримуватися на необхідному рівні, а звуки ззовні не будуть вам заважати.

STAR-SVIT спеціалізується на виробництві алюмінієвих конструкцій різного ступеня складності. Ми здійснюємо панорамне скління фасадів протягом 15-ти років, наші об’єкти є по всій Україні.

Замовити панорамне скління фасаду будівлі будь-якого рівня складності, обговорити технічні деталі, терміни реалізації проекту, Ви можете в будь-який зручний момент з нашими фахівцями. Ми надамо розгорнуті відповіді на всі Ваші питання, а також виконаємо скління фасаду “під ключ” в чітко обумовлені терміни.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість панорамного скління

photo_form
Панорамне скління фасаду будівлі

Панорамне скління – універсальне рішення для оформлення фасадів різних архітектурних об’єктів

Значної популярності це архітектурне рішення набуло в будівництві житлових будівель, офісів, торговельно-розважальних центрів, готельних комплексів тощо.

Панорамне скління передбачає монтаж світлопрозорих конструкцій висотою від стелі до підлоги. Цей варіант ідеально підходить для візуального розширення внутрішнього простору приміщень, збільшення корисної площі, оригінального дизайнерського оформлення інтер’єру та екстер’єру. Фасадне панорамне скління надає будівлі сучасного й оригінального зовнішнього вигляду, що відповідає новітнім тенденціям в архітектурі та дизайні.

Використання алюмінієвих конструкцій для фасадів розширює можливості для всіх учасників процесу будівництва. Алюміній, який є легким і міцним матеріалом, дає змогу створювати конструкції різних форм. Крім того, ці системи є безпечними для здоров’я людини, завдяки цьому їх рекомендують використовувати для житлових приміщень.

Застосування панорамного фасадного скління

Як ми вже наголошували, панорамне скління має універсальне призначення. Використовуємо його вже не перше десятиліття. Прийшли до нас панорамні вікна з Франції, де спочатку їх використовували для житлових приміщень. Французькі вікна дають змогу насолоджуватися довколишніми краєвидами, знаходячись у затишній обстановці. Ідеально підходить панорамне скління для галерей, оранжерей, терас, зимових садів, фотостудій та ін.

У готельно-ресторанних комплексах панорамне скління допоможе створити інтер’єр у будь-якому стилі – від стриманої, аристократичної класики до стильного модерну та лофту. У кожному випадку вдається досягти необхідного ефекту: вдосконалення естетичного освітлення, візуального збільшення простору. Для пентхаусів і верхніх поверхів панорамне скління балкона або лоджії – оптимальний вибір, адже з висоти завжди відкриваються найкращі краєвиди. Крім того, завдяки високій якості виготовлення конструкція витримує статичні, динамічні навантаження та безпроблемно слугує впродовж кількох десятиліть.

Панорамне скління будинків, котеджів, пансіонатів тощо надає будівлі особливого шарму, а також дає змогу дизайнеру втілити в інтер’єрі кімнат безліч оригінальних ідей. Наша компанія працює з будь-якими об’єктами, дотримуючись у виробництві та монтажі всіх технічних та технологічних вимог до конструкції відповідного типу. Після першого візиту на об’єкт наші спеціалісти можуть допомогти визначити тип системи, її комплектацію, можливе декоративне оформлення тощо. Панорамне скління будинків, терас, SPA, веранд та інших приміщень може виконуватися в наступних варіантах:

 • поворотно-відкидні системи з подвійною фіксацією стулки для повного її відкриття або провітрювання;
 • паралельно-зсувні системи з можливістю паралельного руху стулок відносно одна одної;
 • підйомно-зсувні панорамні вікна. Мають найкращі характеристики щодо енергоефективності, підходять для монтажу в житлових приміщеннях;
 • панорамні вікна з імпостом – наявністю горизонтального або вертикального елемента для посилення конструкції. Актуальні для скління прорізів зі значною площею.


Замовити панорамне скління фасаду приміщення будь-якого рівня складності, обговорити технічні деталі, терміни реалізації проєкту Ви можете у будь-який зручний момент з нашими спеціалістами. Ми дамо розгорнуті відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять, а також виконаємо скління фасаду “під ключ” у чітко обумовлені терміни.

Панорамне фасадне скління “під ключ” від STAR-SVIT. Переваги

Оскільки наша компанія є безпосереднім виробником алюмінієвих конструкцій, співпраця з нами має низку беззаперечних плюсів:

 • висока якість продукції, що виготовляється. Ми контролюємо всі виробничі процеси, а також ретельно підходимо до вибору матеріалів та комплектуючих. Це дає нам змогу виготовляти алюмінієві конструкції найвищої якості та надавати на них офіційну гарантію;
 • здійснення виїзду на об’єкт для підбору необхідного типу конструкції, матеріалів, визначення її технічних параметрів;
 • виконання монтажу. Встановлення алюмінієвих конструкцій, у тому числі фасадів, вимагає відповідних професійних та кваліфікаційних знань і навичок спеціалістів. Ми можемо гарантувати, що всі наші співробітники виконують роботу на найвищому рівні;
 • виконання технічного обслуговування, ремонту, реконструкції, модернізації алюмінієвих фасадів. Регламентні роботи забезпечать тривалий термін служби системи, допоможуть зберегти її функціональність та первинні технічні й експлуатаційні характеристики;
 • економічна вигода. Співпрацюючи з однією компанією, Ви значно зменшуєте фінансові та тимчасові витрати, що необхідні для пошуку, організації, синхронізації роботи кількох підрядників.
Крім того, ціна на панорамне скління, яка залежить від якості матеріалів, монтажних робіт, буде значно нижчою, якщо все виконує безпосередньо виробник конструкцій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо