fbpx

Фасадне скління

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Фасадне скління

ФАСАДНЕ СКЛІННЯ
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Фасадне скління – це один із найбільш поширених способів опорядження об’єктів сучасної архітектури. Використання алюмінієвих конструкцій дає змогу реалізувати будь-яке дизайнерське рішення для комерційних, промислових та житлових будівельних конструкцій.

STAR-SVIT– торгівельно-виробнича компанія, яка спеціалізується на проєктуванні, виробництві, монтажі та обслуговуванні конструкцій із алюмінієвого профілю, у тому числі фасадів.

Переваги співпраці з виробниками алюмінієвих фасадів STAR-SVIT

Ми пропонуємо алюмінієві конструкції “під ключ”: фасадні роботи – скління, виготовлення, розрахунок, обслуговування та ін. Погодьтеся, що співпраця з одним перевіреним підрядником значно менше втомлює і не є такою затяжною, як із кількома.

Відтак Ви отримаєте низку переваг:

 • робота безпосередньо з виробником алюмінієвих фасадів;
 • співпраця з професіоналами високого рівня, які спеціалізуються конкретно на виробництві цього виду продукції;
 • можливість одержати детальні фахові консультації щодо питань вибору, монтажу та експлуатації алюмінієвих світлопрозорих фасадів;
 • виїзд фахівців на об’єкт перед початком виробництва;
 • якісний монтаж алюмінієвих фасадів, виготовлених у нашій компанії;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування систем.
Ми працюємо з об’єктами різного типу. Отже, якщо Вам необхідно виконати скління фасаду, монтаж алюмінієвих конструкцій, Ви можете сміливо звернутися до нас за первинною консультацією, розрахунком вартості проєкту та подальшою його успішною реалізацією.

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість фасадного скління?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість фасадного скління

photo_form

Компанія STAR-SVIT пропонує такі види фасадного скління:

Спайдерне фасадне скління

Спайдерне фасадне скління

Спайдерне фасадне скління – це окрема категорія світлопрозорих конструкцій, на яку варто звернути увагу. Вирізняється своїми чудовими естетичними та експлуатаційними властивостями.

Використовуючи спайдерні системи, можна створювати конструкції різних форм і масштабів, що є затребуваним у сучасному урбаністичному будівництві.

Для спайдерних фасадів не використовується профіль. Тут застосовуються спеціальні кріплення для скла, що схожі на павука. Звідси й назва – spider (павук).

Спайдерне cкління може використовуватися для фасадів, дахів, створення декоративних конструкцій, які будуть вирізнятися своєю легкістю та візуальною невагомістю.

Вітражне фасадне скління

Вітражне фасадне скління

Цей тип конструкцій складається з алюмінієвого профілю, скла або склопакету, можливо, триплексу. Вагомою перевагою вітражних систем є спосіб монтажу – з внутрішньої сторони будівлі, що дає змогу встановлювати їх незалежно від особливостей погоди. Скляні системи кріпляться за допомогою спеціальних штапиків.

Вітражне скління часто використовується для лоджій та балконів у приватному будівництві, багатоповерхових будинках. Також цей варіант добре себе зарекомендував і на комерційних об’єктах.

Вітражні фасади можуть виготовлятися в кількох варіантах:

 • стійко-ригельні системи. Це стандартні алюмінієві конструкції, які складаються з горизонтально розташованих ригелів та вертикальних стояків. Вони можуть виготовлятися під склопакети будь-яких розмірів. Легко монтуються і просто обслуговуються, що важливо для експлуатації;
 • структурне фасадне скління. Дає змогу досягти ефекту суцільної скляної стіни, адже в ньому використовуються приховані елементи кріплення;
 • напівструктурне фасадне скління. Для нього, якщо порівняти зі сторчово-ригельними системами, використовується тонкий профіль. Завдяки цьому вдається досягти такого ж зовнішнього вигляду, як при структурному склінні фасаду.

Серед основних переваг вітражних фасадів варто виокремити:

 • економічну вигоду. Простий монтаж без залучення підйомної техніки дає змогу значно зекономити кошти; короткі терміни монтажу і максимальну його зручність;
 • можливість використання різних видів скла та склопакетів для досягнення високого рівня енергозбереження та красивого декоративного оформлення;
 • максимально тривалий термін служби – понад 50 років. Алюмінієві фасади вирізняються своєю зносостійкістю, міцністю та гнучкістю.
Панорамне фасадне скління

Панорамне скління фасадів

Цей вид скління добре відомий усім. Панорамні вікна, що займають всю висоту поверху, виглядають дуже гарно й естетично і можуть бути використані для опорядження будь-якого об’єкта.

Панорамні фасади надають будівлі особливого стилю, забезпечуючи при цьому чудове природне освітлення для внутрішніх приміщень.

При панорамному склінні використовується сучасна технологія вентиляції за допомогою спеціальних клапанів. Також для підвищення стійкості до динамічних та статичних навантажень часто використовується армоване або загартоване скло.

Незважаючи на те, що скло займає всю площу конструкції, щодо тепло- та звукоізоляції ці системи нічим не поступаються стандартним варіантам скління.

Фасадне скління. Види та особливості

Фасадні системи поділяються на окремі типи відповідно до особливостей конструкції. Чи буде використаний профіль, який саме, вид склопакета – все залежить від обраного варіанту. Варто взяти до уваги, що для декоративних суцільноскляних безпрофільних систем притаманний низький рівень термо- і звукоізоляції. Щодо енергозбереження, то, як і будь-які інші алюмінієві конструкції, фасади можуть виготовлятися з теплого або холодного профілів.

Також за необхідності – якщо є додаткові вимоги до технічних параметрів – можна використовувати склопакет із високим рівнем енергозбереження, звукоізоляції, вогнетривкості тощо.

Залежно від особливостей проєкту, ми можемо запропонувати системи фасадного скління необхідної конфігурації.

Алюмінієве фасадне скління. Світлопрозорі конструкції

Ми виготовляємо всі види алюмінієвих світлопрозорих фасадів, які вирізняються своєю надійністю, міцністю, адаптивністю, а також мають тривалий термін служби (не менше 40-50 років) – це стійко-ригельні фасади, структурні та напівструктурні фасади.

Класичне алюмінієве фасадне скління – із застосуванням алюмінієвого профілю. Ці системи вирізняються своєю стійкістю до статичних, динамічних навантажень. Вони чудово підходять для кліматичних умов України. Також класичні конструкції дають змогу мінімізувати тепловтрати, досягти якісних звуко-, шумоізоляції, герметичності.

 • структурне фасадне скління. Це окрема категорія систем, яка характеризується особливим візуальним ефектом. Такі фасади виглядають, як загальне скляне полотно. Технічно це реалізується наступним чином: склопакети кріпляться до несучих конструкцій за допомогою спеціального герметика.

  Структурні скляні фасади не поступаються іншим типам систем за своїми ізоляційними, функціональними та експлуатаційними характеристиками. Це чудовий вибір для торговельно-розважальних комплексів, бізнес-центрів, офісних будівель, житлових багатоповерхових будинків, пентхаусів та ін.;

 • напівструктурне фасадне скління – свого роду симбіоз класичної та структурної систем. Також дає змогу досягти ефекту “скляної стіни”. Під час монтажу використовується тонкий профіль, що комбінується зі склопакетами. У цьому випадку профіль імітує шов, не додаючи конструкції візуальної важкості та сегментарності;

 • Ви можете обрати варіант скління фасаду на свій розсуд. Під час проєктування обов’язково варто врахувати ключові фактори: реальні умови експлуатації, навантаження, тип об’єкта, бажану функціональність, клімат у регіоні тощо.

  Ми обов’язково допоможемо Вам із вибором систем та їх комплектації або виконаємо все за вже існуючим проєктом.На нашу продукцію поширюється офіційна гарантія за умови збереження вимог до встановлення та експлуатації системи. Саме тому ми рекомендуємо замовляти фасадне скління “під ключ”, що дасть змогу забезпечити найвищу якість монтажу конструкцій та їх налагодження.Ми гарантуємо, що виконаємо Ваше замовлення в чітко в обумовлені терміни, високоякісно і в повному обсязі. Щоб замовити фасадне скління чи уточнити деталі, зв’яжіться з нашими фахівцями та отримайте докладну консультацію.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо