fbpx

Безрамне скління

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Безрамне скління

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ ТА ТЕРАС
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Основа будь-якого об’єкта з безрамним склінням – це міцне загартоване скло з підвищеною товщиною. Для таких конструкцій зазвичай використовуються нитки скла з товщиною не менше 6-8 мм. Скляні полотна загартовують, тобто обробляють за спеціальною технологією, завдяки якій матеріал стає ще міцнішим. Крім того, таке скло безпечніше від звичайного: навіть якщо ви його пошкодите, воно розіб’ється на невеликі осколки, які не матимуть гострих країв і які легко зібрати. Додатково конструкції безрамного скління можна зміцнити за допомогою протиударної плівки.

В компанії STAR-SVIT ви можете замовити безрамне скління для приватної та комерційної нерухомості на найкращих умовах. Наші інженери-проектувальники можуть розробити для вас індивідуальний проект. Спеціалісти компанії втілять його в життя.

6 причин обрати безрамне скління

Чому тренд на безрамне скління залишається на піку популярності? Наведемо 6 причин, які пояснюють це.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект –
надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість

photo_form

Безрамне скління та його види

Система безрамного скління – це конструкція з скляних панелей і алюмінієвого профілю. Полотна скла у безрамному склінні встановлюються на напрямні рейки з алюмінієвого профілю, які фіксують скло зверху і знизу. А просвіти між полотнами заповнюються прозорим тонким ущільнювачем – завдяки йому всередину заскленого об’єкта не потраплятимуть волога, пил, бруд, він не пропускатиме пориви вітру.

Завдяки сучасним технологіям обробки скла безрамне скління будинків можна доповнити:

 • криволінійними скляними конструкціями, наприклад, вигнутими полотнами скла;
 • стильною фурнітурою та металевими елементами;
 • декором самих полотен: матування, тонування в масі, фарбування, фотодрук, травлення, молірування – всі ці технології дають змогу надати безрамному склінню оригінальності та втілити ваші ідеї;
 • підсвіткою: скло завжди гармонійно поєднується з джерелами світла.

Сфера застосування безрамного скління дуже широка.

 • Його принципи використовують під час проектування суцільноскляних перегородок – таке рішення дуже популярне в опорядженні офісних, торговельних приміщень.
 • Безрамне скління балконів і лоджій теж нині на піку популярності.
 • Для будинків із терасами та закладів, де передбачаються літні майданчики на терасах, безрамне скління – один із основних трендів останніх років.

У нашій компанії ви можете замовити конструкції як для інтер’єру, так і для зовнішнього скління. Всі вони будуть однаково якісними, міцними та красивими.

Безрамне скління балконів: стильне рішення для вашого будинку

Скління без рам – це безліч можливостей, які відкриваються власникам балконів. Принцип такого оформлення балконної групи прийшов до нас із Фінляндії. У сучасному висотному будівництві він отримав дуже значне поширення. Причини такої популярності безрамного скління балконів:

 • прекрасний панорамний вигляд з балкона, який належно оцінять всі, особливо жителі верхніх поверхів;
 • надійний бар’єр для пилу, опадів, вітрів: безрамне скління захищає балкон не гірше класичних металопластикових вікон, алюмінієвого скління та звичайних дерев’яних рам;
 • чудова інсоляція: завдяки тому, що бар’єрів для сонячного світла в такому склінні просто немає, в будинок потрапляє з вулиці максимум природного світла;
 • стильний вигляд: якщо порівняти балкони зі звичайним і безрамним склінням, різниця стає очевидною;
 • просте переміщення полотен: вони легко зсуваються, відкриваючи простір.
Ми пропонуємо спроектувати для вас безрамне скління балкона або лоджії. Також ми можемо запропонувати розробку єдиних проектів для скління новобудов чи офісних приміщень за принципом безрамного скління.

Безрамне скління терас

Тераса і веранда – це улюблене місце для посиденьок. Особливо ефектно ці приміщення будуть виглядати у суцільноскляному оформленні. Безрамне скління терас і веранд затребуване серед власників і приватних будинків, і закладів громадського харчування – це один із найбільш стильних та практичних варіантів оформлення відкритих майданчиків ресторанів, готелів, кафе.

Оскільки у сучасних проектах будівель планується більша площа рекреаційних зон, до яких належать веранди та тераси, дуже важливо підібрати якісне безрамне скління терас. Наша компанія підбере для вас проєкт навіть за умови, що ваша тераса має справді величезну площу. Ми використовуємо тільки надміцне загартоване скло та надійні алюмінієві системи для конструювання безрамного скління веранди.

Безрамне скління вітрин і магазинів

Хочете забезпечити своїй торговій точці підвищений інтерес з боку клієнтів? Чому б не задіяти безрамне скління?

За рахунок великої площі скла, котре виглядає, як цілісна стіна, ви зможете вигідно представити свої продукти на вітрині, відкрити відвідувачам все внутрішнє оздоблення магазину.

Особливості вибору скла для безрамного скління магазину наступні:

 • Вітринне скло зазвичай має підвищений запас міцності, воно захистять вашу власність від проникнення.
 • Естетичний компонент скла також можна підібрати на ваш смак: встановити полотна тонованого або рефлекторного скла, щоб захистити простір від занадто яскравого світла, нанести ваш логотип на скляну поверхню, щоб підкреслити торгову марку і підвищити її впізнаваність.
 • Скло – відмінне місце для реклами. Доповніть вітрини або стіни свого павільйону світловою рекламою, розмістіть інформацію про знижки або пропозиції – все це буде помітно як відвідувачам, так і перехожим.

Безрамне скління за вигідними цінами: втілимо ваші мрії та побажання

Для нас не існує нереальних завдань: ми використовуємо передові технології, застосовуємо лише якісні сертифіковані матеріали та фурнітуру, забезпечуємо суворий контроль якості. Це дає нам змогу продавати скляні безрамні конструкції за ціною, доступною кожному.

Крім власне придбання світлопрозорих конструкцій, ви можете замовити у нас монтаж безрамного скління на вашому об’єкті.

Наша служба доставки привезе замовлені вами вироби цілими й неушкодженими прямо на об’єкт. Спеціалісти нашої компанії, які мають вагомий досвід роботи зі всіма можливими видами безрамних конструкцій, впораються навіть із найскладнішим завданням і виконають його бездоганно.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо