fbpx

Алюмінієві вхідні двері від виробника

Виробництво, монтаж, сервіс за євростандартами

Алюмінієві вхідні двері від виробника

Вхідні алюмінієві двері
Доступні ціни від виробника

Компанія STAR-SVIT виготовляє вхідні алюмінієві двері для житлових і комерційних, виробничих об’єктів. Ми виготовляємо алюмінієві конструкції з профілю високої якості, використовуючи сучасне обладнання і регулярно впроваджуючи новітні технології.

Всі вхідні алюмінієві двері STAR-SVIT мають наступні переваги:

 • МІЦНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ.

  У виробництві ми використовуємо якісний алюмінієвий профіль із застосуванням системи ALUTECH. Вся фурнітура та комплектуючі розраховані на підвищені навантаження. Тому Ви можете бути впевнені, що двері Вам слугуватимуть довгі роки за умови своєчасного регламентного обслуговування.

 • БЕЗПЕЧНІСТЬ МАТЕРІАЛІВ.

  Алюміній, як відомо, негорючий і нетоксичний. Під час нагрівання до екстремальних температур він не виділяє небезпечних для життя людини речовин. Не зафіксовано виділення жодних токсичних речовин і в процесі експлуатації.

 • БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

  Вхідні, міжкімнатні та інші алюмінієві двері можуть інсталюватися в будівлях будь-якого призначення. Під час замовлення завжди окреслюйте технічні вимоги до системи, надавайте проєкт (якщо він є), запрошуйте наших фахівців на об’єкт, щоб підібрати конструкцію оптимального виду.

 • РОЗМАЇТТЯ ДИЗАЙНУ.

  Якщо у Вас нестандартний проєкт, авторський дизайн, ми готові допомогти в його реалізації. Для цього нам необхідно ознайомитися з Вашими ідеями, побувати на об’єкті для оцінки складності проєкту і виконання необхідних замірів. Після цього ми приступимо до виконання замовлення.

 • ЕСТЕТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ.

  Завдяки властивостям алюмінію ми можемо виготовити двері різних конфігурацій, використовуючи при цьому декоративну фурнітуру або вставки. Ви однозначно одержите очікуваний результат.

 • ДОСТУПНІ ЦІНИ НА ВХІДНІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ
 • .

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість дверей

photo_form

Можемо виготовити алюмінієві двері і вхідні групи різних конфігурацій і конструкцій. Все залежить від окреслених вимог: пропускної здатності, площі, рівня енергоефективності та ін.

 

STAR-SVIT спеціалізується на виготовленні алюмінієвих вхідних дверей “під ключ”. На нашому виробництві налагоджений повний виробничий цикл. Крім того, наші фахівці виконують заміри на об’єкті, розрахунок конструкції, монтаж дверей та систем, їх обслуговування.

 

 

Для всіх клієнтів STAR-SVIT надає наступні послуги:

 • безоплатні виїзд на об’єкт і виконання замірів. Наш фахівець у визначений час прибуде в обумовлене місце, зробить заміри, оцінить будівельну готовність, надасть професійну й вичерпну інформацію щодо підбору вхідних дверей, використання систем та ін.;

 • виконання замовлення в чітко обумовлені терміни – наша перевага. Ми гарантуємо дотримання договірних зобов’язань в повному обсязі;

 • транспортування конструкції на об’єкт;

 • монтаж вхідних алюмінієвих дверей будь-якої конфігурації і розмірів. Ми маємо всі інструменти та обладнання, що необхідні для виконання професійного монтажу. Крім того, наші співробітники є сертифікованими фахівцями, що є гарантією високої якості виконання робіт;

 • гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонтні роботи.

На всю продукцію, виготовлену нашою компанією, поширюються гарантійні зобов’язання.

Ми впевнені, що, ставши нашим клієнтом, Ви оціните всі переваги співпраці з нами. Замовити вхідні алюмінієві двері Ви завжди можете у наших фахівців. Ми обов’язково виконаємо замовлення вчасно, чітко дотримуючись усіх технічних вимог і норм.

Вхідні алюмінієві двері STAR-SVIT. Їх види й особливості

Залежно від того, на якому об’єкті Ви плануєте встановити двері або вхідну групу, ми запропонуємо оптимальний вид конструкції.

Вхідні двері з алюмінієвого профілю є універсальними і можуть монтуватися в будівлях будь-якого призначення. Завдяки легкості і гнучкості матеріалу ми можемо реалізовувати дизайнерські ідеї, в тому числі виготовляти конструкції нестандартної форми і кольорової палітри.

Під час зведення сучасних архітектурних споруд конструкції з алюмінієвого профілю використовуються повсюдно. Секрет цього криється у властивостях металу. Алюміній легко піддається обробці, здатен набувати плавних обрисів. А завдяки його невеликій вазі ми маємо можливість створювати конструкції з великою площею.

Ви можете замовити вхідні двері з алюмінієвого профілю таких видів:

 • двостулкові вхідні двері – відчиняються в одну сторону. Це стандартний варіант дверей, який часто використовується в будівлях будь-якого типу, в тому числі житлових;
 • маятникові вхідні двері – не передбачають наявності опори в профілі, тому вільно відчиняються всередину приміщення і назовні. Маятникова система значно підвищує пропускну здатність дверей, що підходить для офісних, громадських, торговельних приміщень;
 • розсувні вхідні двері – обладнані паралельно-зсувною системою зсуву стулки. Це означає, що, відчиняючись, двері НЕ будуть відбирати корисний простір усередині приміщення або зовні. Ця конструкція актуальна для організації входу в приміщення, де є значна кількість користувачів. Розсувні алюмінієві двері добре себе зарекомендували в експлуатації. Ми їх часто монтуємо в місцях громадського користування, медичних установах.Якщо мова йде про приватне будівництво, то розсувна система буде зручною для організації входу / виходу на тераси, в сади, оранжереї;
 • алюмінієві підйомно-розсувні двері – обладнані спеціальним роликовим механізмом, за допомогою якого пересуваються стулки. Завдяки такій конструкції існує можливість встановлювати двері з великою площею, що складаються з кількох стулок.Такі двері ще називають панорамними, їх часто монтують у приватних будинках і навіть квартирах. По-перше, вони зручні у використанні. По-друге, мають ефектний естетичний вигляд;
 • револьверні вхідні двері (карусель) – кращий варіант для об’єктів із постійним, безперервним потоком користувачів. Для великих торговельно-розважальних комплексів, лікарень, аеропортів – це єдиний правильний вибір щодо функціональності, надійності, естетики.

Обираючи необхідний вид конструкції дверей, Ви можете обумовити свої додаткові вимоги. Це можуть бути: вогнетривкість (протипожежний захист), фарбування в певний колір, використання замість скління декоративних або захисних міцних матеріалів.

Також вхідні двері можуть бути автоматичними. Завдяки цій опції Ви отримаєте максимум переваг:

 • обмеження доступу до приміщення, організація пропускного режиму та ін.;
 • відсутність необхідності контролю закриття / відкриття дверей;
 • забезпечення необхідного мікроклімату всередині приміщення;
 • підвищення пропускної спроможності.

“Холодні” і “теплі” алюмінієві вхідні двері

Для виробництва вхідних дверей можуть використовуватися “холодні” або “теплі” алюмінієві профілі. Цей поділ характеризує рівень теплоізоляції тієї чи іншої системи.

У “холодному” профілі відсутнє утеплення. Отже, вхідні двері мають низький рівень енергозбереження. Але при цьому двері будуть мати малу вагу, повну функціональність, необхідний дизайн. Холодні алюмінієві вхідні двері широко використовуються в промисловому, комерційному будівництвах. У тих приміщеннях, де немає потреби підтримувати належну температуру, цей варіант – найбільш раціональний та економічно обгрунтований.

Алюмінієві неутеплені двері також часто використовують і в торговельних центрах, бізнес-центрах, офісних будівлях, де за вхідною групою облаштовано тамбур або, наприклад, встановлено ​​теплову завісу.

“Теплі” алюмінієві двері виготовляються з використанням технології терморозриву. В цьому випадку профіль утеплюється спеціальною поліамідною вставкою, також встановлюються енергозберігаючі склопакети. Відтак досягається високий рівень тепло- і звукоізоляції.

Вхідні двері з теплого алюмінієвого профілю – найкращий вибір для об’єктів, де існує потреба в мінімізації тепловтрат, збереженні температури всередині будівлі. Якщо Вам необхідні вхідні двері для приватного будинку, офісу, то для підтримки комфорту всередині приміщення рекомендуємо купувати саме “теплі”.

Для клімату України, де через зміну пір року спостерігається різкий перепад зовнішніх температур, варто завжди звертати увагу на те, щоб двері не пропускали холод всередину будівлі. Ми виготовляємо вхідні двері з якісного теплого профілю та склопакетів, що дає змогу запобігти промерзанню конструкції та утворенню конденсату.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо