fbpx

Скління зимового саду під ключ

Зимові сади та тераси з алюмінієвого профілю

Скління зимового саду під ключ

Зимовий сад
Світло та простір

Переваги алюмінієвого скління зимових садів

У своїй роботі ми використовуємо високоякісний алюмінієвий профіль, надійні комплектуючі. Крім того, наші фахівці мають багаторічний досвід роботи у цій сфері, що гарантує Вам високу якість готової продукції і послуг, що надаються.

Аналізуючи споруди різних типів, ми з професійної точки зору наголошуємо на перевагах алюмінієвих конструкцій:

 • висока міцність і тривалий термін служби. Алюміній має відмінну зносостійкість, не піддається корозії, стійкий до перепадів температур, що вкрай важливо для нашого клімату;
 • низька маса готової конструкції досягається завдяки природним властивостям алюмінію. Цей метал має мале навантаження на основні конструкції в разі прибудов або скління балконів / лоджій;
 • можливість надавати профілям оригінальну форму, фарбувати в кольори за каталогом RAL, декорувати;
 • забезпечення високого рівня енергозбереження, шумоізоляції та герметичності. Зимовий сад – повністю захищене приміщення, всередині якого можна створювати окремий мікроклімат, що контролюється автоматично;
 • низька вартість. Якщо порівнювати з металопластиком або сталлю, то ми дійсно побачимо значну економічну вигоду. Ціни на алюмінієві зимові сади найбільш доступні, якщо Ви будете співпрацювати безпосередньо з виробником, а саме – із компанією STAR-SVIT.

Крім виготовлення алюмінієвих конструкцій, ми також здійснюємо їх професійний монтаж, обслуговування та ремонт.

Співпрацюючи зі STAR-SVIT, Ви завжди отримаєте:

 • консультації кваліфікованих інженерів на всіх етапах підбору, виробництва та інсталяції конструкцій із алюмінієвого профілю;
 • перший безоплатний виїзд на об’єкт для технічної оцінки ситуації та підбору оптимального для Вас рішення;
 • чітке дотримання вимог проєктної документації;
 • виконання договірних зобов’язань у повному обсязі в обумовлені терміни;
 • якісний монтаж зимових садів та їх регламентне, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Якщо Ви хочете отримати консультацію прямо зараз і оформити замовлення на зимовий сад під ключ, зв’яжіться з нашими інженерами. Ми готові реалізувати проєкт найвищої якості будь-яких рівнів складності і масштабів.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість зимового саду

photo_form

Зимовий сад “під ключ”? Без проблем

Скління зимових садів і терас – це комплекс послуг, пов’язаних із розрахунком вартості, проєктуванням, виробництвом і коректним монтажем алюмінієвих конструкцій і склопакетів.

Зимовий сад являє собою засклене приміщення з алюмінієвим каркасом. Також часто може бути сконструйованою верандою, що є продовженням вітальні. Зазвичай це опалювальне приміщення з природним освітленням, призначене для розміщення екзотичних і не зимостійких, а також кімнатних рослин. Також конструкцію використовують для накриття басейнів.

Замовляючи зимовий сад під ключ, обов’язково необхідно враховувати цільове призначення конструкції, що будується, вимоги до рівня енергозбереження всередині приміщення, організації освітлення та ін.

Особливе значення при влаштуванні зимового саду має статичний розрахунок, який враховує снігові та вітрові навантаження, а також власну вагу конструкції.

Компанія STAR-SVIT виготовляє зимові сади з алюмінієвого профілю, виконуючи повний комплекс виробничих, будівельно-монтажних і сервісних робіт. У нас є власне виробництво, де налагоджені всі технологічні процеси.

зимовий сад
конструкції зимових садів

Конструкції зимових садів

 

Із огляду на цільове призначення приміщення, що будується, Ви можете замовити алюмінієвий зимовий сад різних конструкцій:
неопалюваний зимовий сад, де не передбачено проживання людей або розміщення рослин. До таких конструкцій належать і світлопрозорі споруди, що розміщені окремо, і прибудови до приватних будинків, а також лоджії, балкони у багатоповерхових будинках;
зимові сади із середнім рівнем енергоефективності, які частково опалюються. Такі приміщення можуть бути житловими сезонними, нежитловими, призначатися для розведення окремих сортів рослин, адаптованих під помірні температури, та ін.
Часто такі приміщення є продовженням будинку, наприклад, вітальні або кабінету. Також популярні опалювані тераси, де облаштовуються зони відпочинку з озелененням;
теплі зимові сади з підтримкою мікроклімату, які можуть бути частиною житлового простору або використовуватися безпосередньо як сад, оранжереї – своєрідний тропічний куточок, де завжди буде тепло і затишно. Цей варіант найбільш популярний у приватних домоволодіннях, де є можливість розмістити конструкцію необхідної площі, щоб виконувати всі технічні вимоги та норми.

Зимовий сад найкраще створювати з алюмінієвого профілю. Це дасть змогу зберегти малу вагу готової конструкції, а також реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.

Складові конструкції зимового саду

Тераса або оранжерея за замовчуванням мають велику площу. Тому під час проєктування величезна увага приділяється якості профілю, що є опорою, склінню, типу даху. Цілісна конструкція повинна витримувати значні статичні й динамічні навантаження (вітер, снігопади, обмерзання). Тому ми використовуємо винятково якісні і міцні профіль, комплектуючі, склопакети та ін.
Усі елементи конструкції підбираємо дуже ретельно, керуючись технічними характеристиками. Вагоме значення має кожна деталь.

Під час вибору завжди варто звернути увагу на:

 • вид і якість профілю. Як і для будь-яких інших конструкцій, Ви можете обрати “теплий” або “холодний” алюмінієві профілі.
  Якщо мова йде про неопалювані тераси і зимові сади, то більш раціональним варіантом є холодний. У відповідному профілі відсутня утеплююча вставка. Відтак рівень енергоефективності досить низький. Але при цьому зберігається герметичність і достатня звукоізоляція.
  Якщо Вам необхідно підтримувати комфортну температуру всередині оранжереї, на лоджії або терасі, рекомендуємо використовувати теплий алюмінієвий профіль, в якому є терморозрив – спеціальний прошарок із поліаміду, який мінімізує тепловтрати методом термомосту;
 • спосіб скління. Оскільки зимовий сад – споруда, яка складається зі світлопрозорих компонентів, якість склопакетів також відіграє важливу роль.
  Ключовий параметр – енергоефективність. Це безпосередньо впливає на підтримку температурного режиму всередині приміщення і суму коштів, які будуть на це витрачені;
 • вид даху. Тут Ви можете задіяти фантазію і обрати конфігурацію на свій розсуд. Наші фахівці, в свою чергу, зроблять відповідні розрахунки і повідомлять Вам про доступні варіанти реалізації проєкту.
  Дахи зимових садів можуть бути одно-, двоскатними, неправильної форми. Часто застосовується таке інженерне рішення, як зенітний ліхтар, що розширює можливості облаштування природного освітлення;
 • двері зимового саду, оранжереї, тераси можуть мати будь-яку зручну для Вас конфігурацію: двостулкові, маятникові, розсувні, паралельно-розсувні та ін.
  Якщо мова йде про холодне приміщення, можна використовувати систему будь-якого виду. Якщо ​​ж завдання полягає в тому, щоб зберегти температуру всередині приміщення, оптимальну термоізоляцію забезпечать розсувні двері.

 • Ми протягом тривалого часу займаємося виготовленням та монтажем алюмінієвих зимових садів. Ми можемо гарантувати якість продукції STAR-SVIT, а також робіт, які виконаємо.
  Також варто наголосити на перевагах конструкцій саме з алюмінієвого профілю, якщо порівняти їх із металопластиковими аналогами.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо