fbpx

Зенітні ліхтарі, атріуми, скляні дахи

Високотехнологічні матеріали та інженерні рішення

Зенітні ліхтарі, атріуми, скляні дахи

Зенітні ліхтарі, атріуми, скляні дахи
СУЧАСНО, ЕФЕКТНО та НЕСТАНДАРТНО

Чому варто замовити скляний дах у STAR-SVIT?

Наша компанія має виробничі потужності, які дають змогу виготовити алюмінієві світлопрозорі конструкції будь-яких конфігурацій. Проєкти різних обсягів будуть реалізовані точно в обумовлені терміни. При цьому будуть скрупульозно дотримані всі технічні й технологічні норми.

Наші переваги полягають у наступному:

 •  наявність власного виробництва з повним виробничим циклом – від розкрою до складання конструкцій та їх елементів;
 •  високий рівень професіоналізму та кваліфікації команди. Всі фахівці пройшли профільне навчання, мають багаторічний досвід роботи, регулярно відвідують спеціалізовані курси та тренінги;
 •  консультації інженерів для всіх клієнтів. Наш перший візит на об’єкт здійснюється безоплатно. У рамках цього виїзду наші фахівці підберуть оптимальний варіант конструкції, виконають заміри, вивчать проєктну документацію;
 •  монтаж алюмінієвих конструкцій, що виготовлені на нашому підприємстві. Оскільки роботи виконуватимуть сертифіковані фахівці, ми можемо гарантувати коректність інсталяції та якісне налагодження системи;
 •  обслуговування і ремонт алюмінієвих скляних дахів, зенітних ліхтарів та інших конструкцій. Як і будь-які інженерні системи, світлопрозорі конструкції вимагають регулярного обслуговування і проведення регламентних робіт. Крім того, в разі необхідності, Ви можете бути впевнені, що наша сервісна бригада оперативно відреагує і фахово усуне неполадку;
 •  офіційна гарантія на вироби і виконану роботу.
 • Для того, щоб замовити виготовлення скляного даху або довідатися про ціни на зенітні ліхтарі, Вам необхідно звернутися за допомогою до інженерів STAR-SVIT. Ми обговоримо з Вами дату виїзду на об’єкт і обумовимо усі аспекти подальшої співпраці.
  Будьте впевнені, що виготовлення скляного даху “під ключ” – найбільш вигідний в економічному і технічному плані варіант.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість

photo_form
Скляний дах, ТЦ “Злата плаза”, м. Рівне

Скляні покрівлі яких типів Ви можете замовити у STAR-SVIT?

Залежно від особливостей виконання скляні алюмінієві світлові конструкції можуть бути наступних видів:

 • атріум – один із типів світлопрозорих алюмінієвих конструкцій, які монтуються в покрівлі. Попервах атріуми являли собою внутрішній простір двору в домоволодіннях, де передбачалося природне освітлення через вертикальний отвір.

  Нині атріуми часто використовуються в комерційному будівництві. Безліч вдалих варіантів Ви можете побачити в торговельно-розважальних та бізнес-центрах, готельно-ресторанних комплексах, резортах і SPA;

 • зенітні ліхтарі, на відміну від атріумів, відкривають лише частину простору, а не повністю дах. Із їхньою допомогою в приміщеннях облаштовують природне освітлення. Зенітні світлові ліхтарі виготовляються в різних конфігураціях, що дає змогу розширити діапазон їх використання.

  Відповідні архітектурні рішення часто стають у нагоді в житлових і нежитлових будівлях. Крім функціонального навантаження зенітний ліхтар виконує ще й дизайнерську функцію;

 • скляні дахи. Також можуть монтуватися в приватних будинках, у торговельних і виробничих комплексах, оранжереях. Проєктуються різні їх варіанти. Вам може бути до вподоби плаский, двосхилий або купольний скляний дах.

Якщо вести мову про приватні будинки, то ми часто рекомендуємо відповідні рішення для терас, веранд, зимових садів, цокольних поверхів, що використовуються як житлові, або, наприклад, майстерень. Після ознайомлення з проєктом будівництва та виїзду на об’єкт наші фахівці порекомендують оптимальний варіант конструкції. Для виробництва ми використовуємо алюмінієвий профіль високої якості. За Вашим запитом скло може тонуватися або на ньому можуть бути нанесені малюнки (вітраж) та ін. Це дасть змогу “грати” світлом, повністю змінюючи простір.

Зенітні ліхтарі, атріуми, скляні дахи – це багатофункціональні архітектурні та дизайнерські рішення, які дають змогу вирішити кілька завдань одночасно. Завдяки світлопрозорим конструкціям Ви маєте можливість облаштувати додаткове або основне природне освітлення в приміщенні, надавши при цьому будівлі особливого естетичного вигляду.

Види покрівельних зенітних ліхтарів

Зенітний ліхтар – універсальний спосіб організувати денне освітлення для безлічі будівель. Ми регулярно вирішуємо завдання різних рівнів складності, знаходячи ідеальний компроміс між дизайном, функціональністю і надійністю.

До міцності конструкції, її комплектації довговічними, якісними елементами та скління висуваються підвищені вимоги. Це продиктовано умовами експлуатації, статичними і динамічними навантаженнями, кліматичними особливостями регіону. Покрівля обов’язково має бути стійкою до опадів (дощ, сніг), поривів вітру, в тому числі шквальних.

Отже, проєктуючи зенітні ліхтарі і скляні дахи, ми враховуємо всі фактори, які в подальшому вплинуть на цілісність і функціональність конструкції.

За Вашим запитом ми можемо виготовити:

 • точкові зенітні ліхтарі, які використовуються для фрагментарного освітлення приміщення. Залежно від поставлених завдань точковий зенітний ліхтар може бути: глухим (герметичним, без можливості відкриватися), двостулковим (відкривається як вікно, забезпечуючи освітлення і вентиляцію одночасно), функціональним (використовується як люк для виходу на дах);

 • стрічкові зенітні ліхтарі. Цей варіант призначений для охоплення більшої площі. Актуальним він є для промислових та комерційних об’єктів. Із допомогою таких конструкцій Ви зможете значно скоротити витрати на штучне освітлення в приміщеннях, що мають велику площу.

  Стрічковий зенітний ліхтар є оптимальним варіантом для використання у будівлях громадського користування та інфраструктурних, наприклад, аеропортах, вокзалах, виставкових центрах.

Якщо Вас цікавить “купольність”, ми можемо запропонувати:

 • пласкі зенітні ліхтарі . Вони можуть використовуватися на будь-яких об’єктах. Якщо правильно підібрати профіль, фурнітуру і склопакет, це забезпечить високий рівень їх енергоефективності та повну герметичність;

 • аркові зенітні ліхтарі. У цьому випадку алюмінієвий профіль згинається в напівсферу (дугу). Зенітні ліхтарі можуть виготовлятися глухими або з вентиляційними, димовими люками;

 • двосхилі зенітні ліхтарі. Також мають універсальне призначення. Для їх скління використовуються різні варіанти: загартоване скло, монолітний, стільниковий полікарбонат, триплекс та ін. За потреби комплектуються люками.

Використання зенітних ліхтарів є максимально ефективним, адже це забезпечує хорошу тепло- і шумоізоляцію.

Якщо Ви вирішили використати відповідну архітектурну конструкцію у будівництві будинку або офісу, торговельного центру, обов’язково запросіть нашого фахівця для попереднього ознайомлення з об’єктом і коректного розрахунку системи.

Дахово-купольні конструкції. Зенітні ліхтарі.

 
Компанія STAR-SVIT виготовляє алюмінієві конструкції різних конфігурацій, в тому числі скляні дахи та купольні конструкції. Своїм клієнтам ми можемо запропонувати продукцію найвищої якості з офіційною гарантією на вироби. Також ми здійснюємо монтаж, налагодження, обслуговування і ремонт систем із алюмінієвого профілю на об’єктах житлового, комерційного та промислового призначення.

 

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо