fbpx

Алюмінієві перегородки

Офісні, розсувні, міжкімнатні. Виробництво та монтаж

Алюмінієві перегородки

Алюмінієві офісні перегородки, розсувні, міжкімнатні
Сучасний простір без обмежень

Наша компанія успішно співпрацює з різними замовниками – фізичними особами, державними установами, приватними підприємствами. Наше партнерство завжди здійснюється на договірній основі, що гарантує кожному Клієнту високу якість робіт і виготовленої продукції.

Також зазначимо, що наша компанія, будучи безпосереднім виробником, завжди пропонує вигідні умови співпраці, які обумовлюються індивідуально, з огляду на складність та обсяг замовлення.

Як замовити алюмінієві перегородки для дому або офісу в STAR-SVIT

Кожен Клієнт компанії має можливість:

 • отримати розгорнуту консультацію інженера в рамках першого безоплатного виїзду на об’єкт. Спеціаліст обов’язково ознайомиться з проєктною документацією (в разі її наявності) або зробить заміри, розрахунок конструкцій, які будуть оптимальним варіантом саме для Вас;
 • замовити перегородки з алюмінієвого профілю з урахуванням всіх технічних, експлуатаційних вимог і побажань замовника або дизайнера;
 • придбати алюмінієві перегородки високої якості для офісу / будинку за доступною ціною. Оскільки ми є “першими руками”, вартість продукції і послуг у нас завжди нижчі;
 • замовити монтаж придбаних у нас конструкцій. Наші співробітники є сертифікованими фахівцями з монтажу та обслуговування систем із алюмінієвого профілю. Отже, всі роботи будуть виконані згідно з чітким регламентом і вимогами.

Крім перерахованих послуг, ми також займаємося ремонтом, монтажем, реконструкцією алюмінієвих конструкцій, в тому числі перегородок.
Співпрацюючи з нами, Ви завжди отримаєте продукцію з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість перегородок

photo_form

Алюмінієві перегородки – функціональний і економічно доступний спосіб організації простору в адміністративних, виробничих, торговельних і навіть житлових приміщеннях.

Найбільш раціонально використовувати такі конструкції в комерційних або обслуговуючих будівлях, де необхідно забезпечити комфортне перебування й умови праці значної кількості людей. Ви можете обрати стаціонарні або мобільні перегородки з алюмінієвого профілю. Це залежить від їх цільового призначення.

Компанія STAR-SVIT є виробником алюмінієвих конструкцій високої якості. Ми маємо підприємство з повним циклом виробництва, співробітники якого здійснюють проєктування та виготовлення алюмінієвих перегородок різної конфігурації “під ключ”.

Оформляючи замовлення в нашій компанії, Ви можете озвучити свої побажання стосовно декоративного оформлення конструкцій, виду систем. Якщо маєте проєктну документацію, обов’язково надайте її фахівцям STAR-SVIT. Це дасть нам змогу виготовити алюмінієві перегородки  відповідно до технічних вимог, адаптуючи їх до умов подальшої експлуатації.

Які Ви можете придбати алюмінієві перегородки в STAR-SVIT

Із огляду на функціональне призначення приміщення, ми Вам запропонуємо оптимальні рішення для реалізації проєкту. Ми підберемо найкращий за характеристиками профіль, комплектуючі, варіанти скління і, за потреби,  декоративного оформлення.

Стаціонарні перегородки алюмінієві

Використовуються для поділу приміщень, що мають  велику площу. Завдяки таким конструкціям Ви можете створювати повноцінні, ізольовані робочі ділянки, кабінети або ж облаштовувати індивідуальні зони, наприклад, для різних відділів в офісах типу опенспейс.

Технічні приміщення з обмеженим доступом, конференц-зали, кімнати переговорів, кафетерії і лаунж-зони – все це легко реалізувати, встановивши офісні алюмінієві перегородки.

Розсувні алюмінієві перегородки

Належать переважно до стаціонарних конструкцій. Можуть виготовлятися в декількох варіантах: слайдинговому, складному, підвісному. Крім промислового використання, вони часто застосовуються і в житлових приміщеннях.

У сучасному дизайні інтер’єру актуальним трендом є організація простору за зразком студій, декілька ділянок із різним функціоналом не розмежовані повноцінними стінами. Роль “розмежувальника” успішно можуть виконувати легкі і надійні перегородки з алюмінієвого профілю. Крім того, Ви можете втілити в життя безліч ідей, обравши потрібний декор і колірну гаму.

Мобільні алюмінієві перегородки

Мають універсальне призначення. Їх часто використовують в  івент-агентствах, концерт-холах, конференц-сервісах, медичних установах (лікарнях, мобільних госпіталях та ін.), салонах краси, бізнес-центрах  та ін.

Головна перевага цього виду конструкцій –  реальна мобільність і можливість простого монтажу / переміщення всередині приміщення або між об’єктами.

Мобільні перегородки мають невелику вагу і високу міцність, що дає змогу експлуатувати  їх упродовж тривалого часу.

Як офісні, так і міжкімнатні алюмінієві перегородки виготовляються з високоякісного профілю. Ви можете вибрати колір з каталогу RAL, а також варіант скління.

мобільні перегородки


Офісні перегородки з алюмінієвого профілю

Якщо перед Вами стоїть завдання ефективно зонувати простір, створивши комфортні умови праці співробітникам різних відділів, Ви можете замовити стаціонарні або мобільні алюмінієві перегородки.

Завдяки алюмінієвим конструкціям Ви можете вирішити безліч проблем одночасно:

 • ізолювати окремі робочі ділянки;

 • домогтися якісної шумоізоляції;

 • обмежити тепловтрати, підтримуючи необхідний температурний режим;

 • організувати природне освітлення для внутрішніх приміщень (використовуються перегородки з алюмінію і скла).

Якщо Ви вирішили обрати алюмінієві скляні перегородки, наші інженери порадять найкращий спосіб скління:

 • моноскло (одинарне скло). Підходить для приміщень, де для суміжних зон не висуваються високі вимоги щодо енергоефективності та звукоізоляції. Використовується в житлових та нежитлових будівлях;

 • склопакети. Часто використовуються там, де необхідно досягти якісних звуко- і теплоізоляційних ефектів;

 • триплекс-система із 2 скляних поверхонь, між якими знаходиться спеціальна плівка. Ідеальний варіант для організацій, де постійно перебуває безліч співробітників або відвідувачів. Крім того, це рішення забезпечить високий рівень безпеки. Якщо буде пошкоджене скло, конструкція не розсиплеться на безліч осколків завдяки плівці;

 • загартоване, вогнетривке скло. Також можна використовувати в будівлях, де існують норми щодо пожежної безпеки. До таких об’єктів належать всі громадські заклади й організації.

Міжкімнатні алюмінієві перегородки

Все частіше вони використовуються для зонування житлової площі, особливо, в приватних будинках і квартирах із вільним плануванням. У такий спосіб Ви на свій розсуд зможете розмежувати простір на функціональні ділянки, наприклад: обідню зону, вітальню, зону для відпочинку та ін. У приватних будинках, котеджах і віллах є безліч варіантів застосування алюмінієвих конструкцій. Тут ефективними будуть і розсувні алюмінієві перегородки, і мобільні.

Якщо порівнювати з капітальним ремонтом і зведенням стін, монтаж алюмінієвих перегородок має низку очевидних переваг:

 • простота встановлення. Замовляючи алюмінієві конструкції, Ви вирішуєте проблему перепланування без особливих зусиль і руйнування несучих стін та існуючого ремонту;

 • доступність. Ціна на алюмінієві перегородки вимагає набагато менших витрат, ніж капремонт. Крім того, замовляючи у нас виготовлення конструкції, Ви також можете отримати послуги професійного монтажу, не витрачаючи зусилля і кошти на пошук спеціалізованої бригади майстрів;

 • економія часу. Оскільки ми виготовляємо алюмінієві перегородки “під ключ”, Все виконує одне підприємство чітко в обумовлені терміни. Для міжкімнатних перегородок важлива естетична складова. Ми можемо запропонувати ламінацію профілю під дерево / камінь або фарбування в один із кольорів із каталогу. Стосовно заповнення прорізу, то Ви можете обрати декоративний варіант панелей або, наприклад, скло зі сонцезахисним покриттям, що важливо в разі активної інсоляції (наприклад, якщо вікна виходять на південну або східну сторони).

 • Наша компанія, будучи безпосереднім виробником, завжди пропонує вигідні умови співпраці, які обумовлюються індивідуально, з огляду на складність та обсяг замовлення.

Алюмінієві перегородки від STAR-SVIT

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо