fbpx

Алюмінієві вікна від виробника

Виробництво, монтаж, сервіс за євростандартами

Алюмінієві вікна від виробника

ВІКНА З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ
НАДІЙНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА ВІД ВИРОБНИКА

Алюмінієві вікна – стильне, вигідне та ефективне рішення для якісного скління у приміщеннях будь-якого призначення – від житлових до торгових і виробничих.
На відміну від пластикових, алюмінієві вікна відрізняються своєю міцністю, безпроблемно служать десятиліттями (наші вікна до 50-ти років) та дуже прості в експлуатації й обслуговуванні.
Компанія STAR-SVIT є торгово-виробничим підприємством, яке спеціалізується на виготовленні вікон, дверей та інших конструкцій з алюмінієвого профілю високої якості. Ми готові реалізувати проекти будь-якого рівня складності та масштабів – від індивідуальних дизайнерських задумів до бізнес-центрів, заводів, логістичних центрів тощо.

Основні переваги та особливості алюмінієвих вікон

 •  Реальний тривалий термін служби. За умови коректного монтажу та дотримання правил експлуатації вікна однозначно “житимуть” не менше 50-ти років.
  Тому ми завжди рекомендуємо до монтажу алюмінієвих конструкцій залучати фахівців. Наша компанія з радістю допоможе якісно встановити вікна “під ключ”. Це позбавить Вас зайвих витрат часу та фінансових ресурсів на пошук бригади, транспортування матеріалів, додаткові виїзди для виконання замірів;
 •  Легкість. Алюміній, як відомо, відрізняється своєю легкістю. Це дозволяє використовувати вікна та двері з алюмінієвого профілю для скління максимальних площ без додаткового укріплення конструкції;
 •  Стійкість до корозії, агресивного зовнішнього впливу різного роду речовин – від звичайної вологи до хімічних сполук. Завдяки зазначеній властивості алюмінієві вікна широко використовуються для скління складів, підприємств;
 •  Вогнетривкість. Алюміній не горить, а плавиться, не виділяючи при цьому їдкий, токсичний дим;
 •  Доступність. Вартість алюмінієвих вікон більше, ніж адекватна. Ви дійсно можете замовити у нас виробництво вікон за доступною ціною;
 •  Адаптивність. Алюміній – метал, котрий можна гнути, надаючи плавні, ексклюзивні обриси. Тому, навіть якщо у Вас найбільш нестандартні вимоги до форми вікон, ми можемо їх втілити у життя.

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нашими фахівцями, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять зразкову вартість вікон

photo_form

Алюмінієві профільні системи

Ми використовуємо алюмінієві профільні системи ALUTECH – продукт білоруського виробника, який поєднує в собі європейську якість і доступність для широкого споживача.

У країнах Східної Європи алюмінієві системи Alutech користуються підвищеним попитом і заслуженим авторитетом. Продукт розроблений спеціально для експлуатації в наших умовах, де переважають тривалі зими і часті перепади температурного режиму.

У числі головних переваг алюмінієвих профілів Alutech крім видатних функціональних властивостей можна відзначити і їх високу надійність. Компанія Alutech виробляє свою продукцію на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій і матеріалів, тому якість алюмінієвого профілю Alutech не викликає сумнівів і заслужило високі оцінки як експертів області, так і споживачів.

Які види алюмінієвих вікон виготовляє наша компанія STAR-SVIT?

Залежно від Ваших потреб та типу об’єкту, Ви можете замовити алюмінієві вікна “холодні” або “теплі”. Вони відрізняються один від одного конструктивними особливостями.

“Теплі” алюмінієві вікнаа

Відмінні від “холодних” через наявність так званого терморозриву. Фактично, це – термовставлення (найчастіше – із поліаміду), яке перешкоджає тепловтратам, створюючи своєрідний бар’єр для холоду. Якщо Ви шукаєте алюмінієві вікна для квартири, будинку, офісу чи будь-якого приміщення, де має бути тепло, цей варіант є оптимальним.

Енергоефективність таких вікон дуже значна – вони допомагають “зберегти” тепло в будівлі та не пропускають холодні повітряні потоки всередину.

Наші спеціалісти завжди підкажуть, який тип вікон підійде конкретно для Вас, сформують детальну калькуляцію, виконають заміри на об’єкті, розроблять попередній кошторис проекту.

“Холодні” алюмінієві вікна

Під час їх виробництва використовується сам метал та скло. Їх встановлюють на об’єктах, де не передбачено опалення, оскільки енергоефективність у даних конструкцій невисока.

Холодні вікна – оптимальний варіант для балконів і лоджій, якщо Вам не потрібно підтримувати визначений температурний режим. Також вони популярні для створення вхідних груп, скління виробничих площ, складських приміщень та ін.

Теплі алюмінієві вікна
Теплі алюмінієві вікна
Холодні алюмінієві вікна
Холодні алюмінієві вікна

 

Сфери застосування алюмінієвих вікон

Ми на власному досвіді переконались, що використання алюмінієвих вікон дійсно не має обмежень. Складно знайти об’єкт, на якому дані конструкції не можуть бути встановлені через технічні чи експлуатаційні особливості.

Ми вирішуємо різнопланові завдання, керуючись побажаннями Клієнта, характеристиками та типом будівель, де монтуються наші конструкції. • у житлових будинках, квартирах. Ви можете засклити лоджію або ж балкон. Ми підберемо Вам “холодний” чи “теплий” варіант. При цьому Ви не будете турбуватися про надмірні навантаження на парапет, адже алюмінієвий профіль легкий;
 • на терасах, верандах, в альтанках. Це актуально і для приватних будинків, і для ресторанів, кафе, готелів, великих комплексів відпочинку, торговельно-розважальних центрів;
 • як міжкімнатні конструкції – чудовий варіант для офісних центрів, підприємств;
 • у якості внутрішніх вогнетривких, пожежозахисних конструкцій з використанням спеціального вогнетривкого скла;
 • для скління фасадів будівель сучасної архітектури. Для цього ми можемо виготовити різні категорії конструкцій: структурні, спайдерні, стійко-ригельні закритого та напівзакритого типів;
 • при стрічковому чи панорамному склінні. За Вашим запитом ми готові здійснити виробити панорамні алюмінієві вікна розсувні чи глухі, оснастити системами відкривання. Якщо Ви шукаєте красивий, надійний та доступний по ціні варіант, як засклити веранду чи терасу у Вашому будинку, офісі чи готелі, рекомендуємо звернути увагу саме на це рішення.

Для того, щоб вікна служили протягом багатьох років, ми дотримуємося всіх етапів на виробництві, використовуємо первинну сировину преміум якості, а також виконуємо монтаж алюмінієвих вікон згідно з усіма вимогами.

Етапи виробництва вікон при замовленні на нашому Підприємстві

Коли Ви є нашим Клієнтом, Вам надає кваліфіковані послуги інженерна та монтажна групи.

Ми завжди виконуємо

 • заміри та підбір способу монтажу, визначення типу конструкції. Для цього спеціаліст відвідає об’єкт у визначений час;
 • розробку деталізації, карт розкроювання – так званої специфікації. Це ключові документи для виробничої ділянки;
 • виробництво алюмінієвих вікон та профільних конструкцій. Терміни виготовлення обговорюються індивідуально на підставі об’ємів та складності робіт;
 • розкроювання, фрезерування, продування профілів. Ці етапи слідують один за одним та є взаємодоповнювальними. Під час розкроювання враховуються типи системи, конструктивні особливості вікон. При свердлінні і фрезеруванні напівфабрикат готується до встановлення елементів кріплення та стикування між собою; Продування дозволяє видалити всю стружку, пил, відрізки з профілю, що запобігає виникненню проблем з герметичністю системи та коректністю монтажу;
 • складання конструкції. Під час даного етапу всі складові з’єднують в єдине ціле. Поступово рами та стулки з’єднуються, встановлюється ущільнювач, фурнітура та ін.

Далі готові алюмінієві вікна чи елементи великогабаритних систем доставляються на об’єкт, де відбувається їх монтаж у віконні отвори.

Монтаж алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікні та двері складаються із елементів, які поєднуються між собою спеціальними кріпленнями. Для їх встановлення не використовується обладнання для термічного зварювання, що є великим плюсом. Таким чином, значно скорочується час, потрібний для інсталяції конструкцій, а також витрати, які потрібні для використання спеціального апарату, витратних матеріалів та ін.

Встановлення склопакетів вимагає значного досвіду та високої кваліфікації. Саме тому ми залучаємо до роботи лише професіоналів. Ви можете бути впевнені, що вікна будуть змонтовані надійно та вчасно.

Якщо Ви шукаєте, де купити алюмінієві вікна, які гарно виглядатимуть, будуть служити десятиліттями, а також мати прийнятну ціну, ми готові допомогти Вам уже зараз.

Також ми рекомендуємо замовити алюмінієві вікна “під ключ”, оскільки отримаєте повний спектр послуг – від замірів до монтажу вікон на об’єкті з наданням гарантій на виріб та роботу.

Будьте певні, що ми виробляємо вікна саме для Вас, адже прагнемо до нашої тривалої та плідної співпраці.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо