fbpx

Алюмінієве скління балконів та терас

Виробництво, монтаж, сервіс за євростандартами

Алюмінієве скління балконів та терас

Скління балконів алюмінієвим профілем
Тепло та затишок

Алюмінієве скління балконів, терас і веранд – це один із найбільш ефективних, економічно вигідних і практичних способів вирішити питання скління комерційних і житлових будівель. Алюмінієві системи вирізняються довговічністю та функціональністю.

Компанія STAR-SVIT є виробником конструкцій із “теплого” й “холодного” алюмінієвих профілів. У своїй роботі ми використовуємо матеріали та комплектуючі високої якості, що дає змогу виготовляти продукцію із найкращими технічними й експлуатаційними характеристиками.

Ставши нашим Клієнтом, Ви отримаєте:

 •  професійний підбір системи відповідно до типу об’єкта і Ваших уподобань (перший виїзд для виконання замірів і консультації – завжди безоплатний);
 •  виготовлення алюмінієвої конструкції зі скрупульозним дотриманням вимог проекту;
 •  чітке дотримання термінів виробництва, зазначених у договорі;
 •  якісний монтаж і налагодження алюмінієвих конструкцій на об’єкті;
 •  сервісне обслуговування, ремонт та модернізацію придбаних у нас алюмінієвих балконів, терас, веранд;
 •  офіційну гарантію на продукцію і всі види робіт..
  .

Ми є торговельно-виробничим підприємством із повним циклом виробництва. У нас є сучасна матеріально-технічна база та штат висококваліфікованих сертифікованих інженерів і майстрів.

Якщо Вам потрібно засклити балкон, терасу, веранду в приватному будинку, квартирі, офісі, ресторані або готелі, Ви можете завжди звернутися до нас для організації виїзду на об’єкт, розрахунку ціни на алюмінієве скління, реалізації проекту.
Щоб домовитися про виїзд інженера для обстеження об’єкта та розрахунку ціни алюмінієвого скління балкона, веранди, тераси, зв’яжіться з нами прямо зараз.

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть,
наші фахівці оцінять орієнтовну вартість балкону / тераси

photo_form

Алюмінієве скління балконів

скління балконів
Засклений балкон забезпечує затишок та додатковий простір

Основне завдання, яке стоїть під час скління балкона – захист від впливу зовнішнього середовища. Мова йде про створення бар’єру між внутрішнім приміщенням і вулицею для мінімізації тепловтрат, звуко- й гідроізоляції.

Якщо Ваш балкон не утеплений і підтримка комфортної температури у відповідній зоні Вас не турбує, Ви можете обрати холодне алюмінієве скління балконів.

Якщо ж лоджія або балкон опалюється, Ви проводите там багато часу або, наприклад, вирощуєте декоративні рослини, тоді оптимальний вибір – використати профіль із терморозривом.

Ви можете замовити такі варіанти систем:

 • двостулкові алюмінієві балкони. Це – звичний для всіх варіант, що передбачає відкриття стулки в одну сторону;
 • розсувні алюмінієві балкони. Під час використання цієї конструкції стулки рухаються напрямною паралельно одна до одної. Цей варіант економить корисну площу на балконі.

В обох випадках Ви без проблем можете використовувати скло з декоративними ефектами, обрати необхідний колір і форму профілю, встановити москітну сітку.

Перед тим, як замовити скління балкона, запросіть нашого фахівця для виконання замірів та технічної оцінки. Ми обов’язково підберемо оптимальний варіант, який задовольнить всі Ваші потреби. Крім того, Ви переконаєтеся, що скління балкона алюмінієвим профілем – це дійсно вигідно.

Алюмінієве скління веранди і тераси

Передовсім, потрібно розуміти різницю між терасою і верандою.

Веранда переважно є закритим приміщенням – це прибудова до будинку або ж частина будівлі.

Тераса ж є своєрідним майданчиком, що прилягає до будинку. Якщо Ваша тераса закрита, то варто обміркувати, як її якісно засклити.

Для веранд і терас ми можемо запропонувати виготовлення конструкцій із “теплого” та “холодного” профілів. Вибір залежить від призначення приміщення.

Скління алюмінієвим профілем. Основні переваги

Залежно від того, де буде встановлена ​​система, ми Вам запропонуємо “теплий” або “холодний” профіль.

Утеплений варіант підійде для скління лоджій, балконів, еркерів, веранд і терас у приміщеннях, де необхідно підтримувати стабільно комфортну температуру повітря.

“Теплий” профіль має спеціальну термовставку (терморозрив), завдяки цьому досягається високий рівень енергоефективності.

У “холодному” профілі утеплювач не передбачений. Відтак тепловтрати будуть вищі. Такий варіант підходить для скління приміщень, які не опалюються.

Загалом будь-який алюмінієвий профіль має низку переваг:

 • надійність і довговічність. Ми завжди підбираємо високоякісні комплектуючі, фурнітуру, ізоляцію для того, щоб конструкція слугувала Вам довгі роки. Крім того, наші фахівці виконують монтаж із метою уникнення будь-яких порушень під час установки та налагодження системи;
 • можливість виготовити різні види конструкцій. Ви можете обрати двостулкову чи розсувні системи, керуючись технічними вимогами і власними потребами та побажаннями;
 • адаптивність – реалізація дизайнерських проектів будь-яких рівнів складності. Алюміній – метал, із яким зручно працювати. Він набуває плавних форм і піддається фарбуванню, що дає змогу виготовляти конструкції високого естетичного рівня;
 • легкість. Алюмінієві конструкції мають набагато меншу вагу, ніж, наприклад, металопластикові чи дерев’яні. Завдяки цьому алюмінієве фасадне скління набуло виправданої популярності в сучасній архітектурі.
  Крім того, під час скління лоджії або балкону для монтажу алюмінієвої конструкції Вам не потрібно додатково зміцнювати фасад і парапет;
 • можливість додаткових опцій, наприклад, декоративних вставок замість скла, москітних сіток;
 • доступні ціни на “тепле” й “холодне” алюмінієве скління балконів, веранд, терас.

Залежно від виду конструкції Ви можете обрати:

 • алюмінієві розсувні вікна і двері, в яких стулки будуть відчинятися всередину і назовні;
 • розсувні алюмінієві системи (за зразком шаф-купе). Вам достатньо буде повернути ручку і зрушити стулку в потрібному напрямку;
 • підйомно-розсувні системи. Це – досить функціональний варіант. У цьому випадку стулка трохи відсувається від прилеглої і зсувається;
 • безрамне скління – найбільш актуальне рішення для сучасних будівель. У цьому випадку використовується “прихований” профіль і створюється ефект суцільного скла. Стулки можуть мати різний розмір, вони також відчиняються, рухаючись напрямною.


Ми гарантуємо, що виконаємо Ваше замовлення в чітко в обумовлені терміни, високоякісно і в повному обсязі. Щоб замовити скління алюмінієвим профілем у STAR-SVIT, зв’яжіться з нашими фахівцями і узгодьте дату першого візиту на об’єкт.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо