fbpx

Алюмінієві конструкції від виробника

Якісні матеріали, власне виробництво, професійний монтаж, гарантійне обслуговування

Алюмінієві конструкції від виробника

КОНСТРУКЦІЇ З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ
СУЧАСНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Алюмінієві конструкції – це найкраща екологічна альтернатива дереву і металопластику. Алюміній має низку беззаперечних переваг, які стають у нагоді під час виготовлення різних видів систем. Серед плюсів: легкість, нетоксичність, податливість матеріалу, доступна вартість.

Компанія STAR-SVIT виготовляє конструкції з алюмінієвого профілю різного призначення. Ми маємо для цього необхідні виробничі потужності та сучасну матеріально-технічну базу.

Якщо ви шукаєте, де можна придбати алюмінієві конструкції на замовлення, ми готові стати вашим надійним партнером, постачальником, підрядником.

Співпрацюючи з компанією STAR-SVIT, Ви можете бути впевненими на 100 відсотків, що Ваше замовлення буде виконано вчасно та в повному обсязі. Симбіоз доступної ціни і високої якості – наша головна перевага.

Тривалий термін експлуатації
Міцність у поєднанні з легкістю
Високий рівень тепло- та звукоізоляції
Безпека та вогнестійкість
Широка палітра кольорів
Легкість монтажу й обслуговування

Швидкий розрахунок
вартості за 15 хвилин

Заповніть форму, зворотнього з’язку, додайте свій проект або креслення, наш спеціаліст, зробить експрес-кошторис з вказаним терміном реалізації проетку

Потрібно розрахувати вартість проекту?

Зв’яжіться з нами, якщо є проект – надішліть, наші фахівці оцінять орієнтовну вартість

photo_form

Алюмінієві профильні системи 

Ми використовуємо алюмінієві профільні системи “ALUPROF” – продукт польського виробника, який поєднує в собі європейську якість і доступність для широкого споживача.

У країнах Східної Європи алюмінієві системи ALUPROF користуються підвищеним попитом і заслуженим авторитетом. Продукт розроблений спеціально для експлуатації в наших умовах, де переважають тривалі зими і часті перепади температурного режиму.

Переваги алюмінієвих конструкцій STAR-SVIT

Ви можете у нас замовити виготовлення алюмінієвих конструкцій “під ключ”. Це означає, що ми виконаємо:

 • заміри на об’єкті або розрахунок проєкту за технічною документацією;
 • підбір системи, яка буде для Вас оптимальною, починаючи від типу профілю, його форми і завершуючи фурнітурою;
 • доставку готових виробів і всіх комплектуючих, структурних елементів на об’єкт;
 • монтаж алюмінієвих конструкцій будь-якої складності.

Всі наші співробітники є сертифікованими фахівцями, мають належну кваліфікацію для виконання монтажних робіт, налагодження, ремонту і обслуговування систем.

 

Ми надаємо гарантію на всю продукцію та роботи, здійснюємо сервісне обслуговування. Отже, Ви завжди будете впевнені в якості та надійності конструкцій, які замовите у нашій компанії.

 Крім типових конструкцій, ми також із задоволенням пропонуємо алюмінієві конструкції на замовлення за індивідуальними проєктами. Варто зазначити, що до реалізації кожного завдання ми підходимо професійно, враховуючи конкретні технічні вимоги.

Ми виготовляємо:

 • алюмінієві вікна з “теплого” і “холодного” профілю. Ви можете замовити вікна для квартири, приватного будинку, для скління лоджії або балкона, панорамні вікна різних конфігурацій.
  Ми обов’язково зробимо заміри на об’єкті або ж зробимо розрахунки згідно з проєктною документацією. Це гарантує довговічність системи і повну відповідність продукції, що виготовляється, Вашим запитам;
 • алюмінієві двері. Виготовляються також у “теплому” або “холодному” варіантах, залежно від того, яким є технічне завдання. Вагома перевага дверей із алюмінієвого профілю – тривалий термін служби (можуть експлуатуватися у 8 разів довше, ніж металопластик).
  Такі конструкції можуть встановлюватися, як у житлових, так і в офісних, торговельних, виробничих приміщеннях. Залежно від призначення, скління може виконуватися вогнетривким склом, що вкрай важливо для підприємств, логістичних, ділових центрів;
 • алюмінієві офісні перегородки стаціонарні і мобільні. Їх основне призначення – зонування простору, поділ на робочі ділянки. Такі системи нині дуже актуальні для офісів опенспейс, коворкінг. Також вони застосовуються й у виробничих цехах для розмежування робочих ділянок.
  Алюмінієві перегородки не завжди виготовляються під скло. Якщо є необхідність, ми виготовимо конструкцію для заповнення панелями ДСП, листами гіпсокартону та ін.;
 • алюмінієві конструкції для скління балконів, веранд, терас, альтанок. Ви можете замовити індивідуальне втілення дизайнерського проєкту зі скління – від панорамних вікон до виробництва систем із нестандартними, плавними формами.
  У нашому доробку безліч об’єктів, з-поміж них: приватні садиби, бізнес-центри, торговельно-розважальні комплекси, ресторани і готелі;
 • фасади з алюмінієвого профілю. Нині це тренд у сучасній архітектурі. Це пояснюється широким спектром можливостей використання алюмінію. Профіль може набувати різних форм, що дає змогу досягти максимального візуально-естетичного ефекту.
  Для скління алюмінієвих фасадів ми можемо рекомендувати класичну стійково-ригельну систему, структурне або напівструктурне виконання. Все залежить від Ваших потреб, особливостей проєкту і вимог щодо світлопроникності, ваги конструкції, теплоізоляції та ін.;
 • алюмінієві світлопрозорі конструкції холодні й утеплені. Це можуть бути не лише вікна, двері або фасади. Ви можете замовити виготовлення скляного даху, рейкової стелі, панорамних складних систем, вхідних груп та ін.
 • зимові сади, оранжереї, басейни. Для цих конструкцій ми найчастіше використовуємо профіль із термовставками для забезпечення необхідного температурного режиму та мікроклімату.
  Ми можемо реалізувати проєкт будь-якого масштабу і рівня складності, виконуючи вертикальне, похиле скління, а також мобільні елементи. При цьому будуть враховані необхідні статичні навантаження, особливості опору матеріалів та інші параметри;
 • скляні дахи і зенітні ліхтарі – окремий, унікальний вид алюмінієвих конструкцій, які Ви можете замовити в STAR-SVIT. Якщо Ви хочете надати будівлі індивідуальності і при цьому забезпечити природне освітлення, ці системи – Ваш оптимальний вибір. На нашому виробництві ми використовуємо технології, що дають змогу виготовити дахи будь-якої форми. При цьому конструкція може бути укомплектована системою сніготанення. Обов’язково використовуються надійні кріплення і надміцний профіль.

Ціни на алюмінієві конструкції

Вартість виробу залежить від типу профілю, що буде використаний. Для внутрішніх конструкцій може використовуватися алюміній товщиною 0,5..2,0 мм, для зовнішніх – 1,5..4,0 мм. Отже, ціна на алюмінієвий профіль різної товщини і жорсткості буде відрізнятися.

Також у вартість завжди закладаються:

 • витратні матеріали;
 • обсяг і складність робіт (для виробництва звичайного алюмінієвого вікна і, наприклад, панорамного, вони істотно різняться);
 • необхідність виконувати додаткові маніпуляції з профілем. Якщо у Вас ексклюзивний дизайнерський проєкт, що вимагає фарбування, згинання металу, ціна на готовий виріб зросте.

Зазначимо, що первинний виїзд для виконання замірів ми виконуємо безоплатно. Отож, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію інженера і розрахунок вартості, не витрачаючи на це жодних коштів.

Якщо ви шукаєте, де можна придбати алюмінієві конструкції на замовлення, ми готові стати вашим надійним партнером, постачальником, підрядником.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

500+ об'єктів реалізовано

2

Виконуємо роботи будь-якої складності

3

Власне виробництво

4

Вигідні ціни для партнерів

5

Гарантія 5 років на виконані роботи

За час роботи ми реалізували
більше 500 проектів

Незалежно від ступеня складності завдання ми знайдемо для неї просте і функціональне рішення
Серед наших робіт – виготовлення та монтаж алюмінієвих конструкції для ресторанів, магазинів, медичних центрів, спортивних споруд,приватних та багатоквартирних будинків, офісних та торгових центрів
Бізнес-центр, м.Рівне Бізнес-центр, м.Рівне
Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне Центр обслуговування клієнтів, м.Рівне
Бізнес центр, м.Рівне Бізнес центр, м.Рівне
Автосалон “Peugeot”, м.Рівне Автосалон “Peugeot”, м.Рівне

НАШІ
ПАРТНЕРИ

Партнери «STAR-SVIT» отримують вигідні умови, зручну складську програму, всебічну інформаційну підтримку
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Високі стандарти.
Ми прагнемо досконалості у кожному аспекті нашої роботи

Якість матеріалів відповідають ДСТУ.
2
2
Сертифікат
1
1
1
 • 1 Ми зв’яжемось з вами проконсультуємо та приїдемо на замір
 • 2 Cпроектуємо конструкції або проаналізуємо ваш проект
 • 3 Зробимо розрахунок вартості та заключимо з вами договір
 • 4 Завод виготовить алюмінієві конструкції по проекту
 • 5 Монтажна бригада встановить конструкції у вас на об’єкті
 • 6 Сервісна служба забезпечить гарантійне та сервісне обслуговування


  Передзвоніть мені


  Залиште свої контактні дані і ми ва передзвонимо